eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › ROBYG Jagodno we Wrocławiu

ROBYG Jagodno we Wrocławiu

2019-01-03 12:39

ROBYG Jagodno we Wrocławiu

Jagodno © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG rusza ze sprzedażą lokali realizowanych w ramach pierwszego etapu wrocławskiej inwestycji ROBYG Jagodno. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 119 lokali o powierzchniach od 27 do 109 m2, które standardowo będą wyposażane w inteligentny system Smart House. Dolny pułap cenowy to 6199 zł za m2. Prace rozpoczną się w I kwartale bieżącego roku, a ich zakończenie zaplanowano na III kwartał 2020 roku.
Docelowo w ramach kompleksu zaplanowano 900 mieszkań w bardzo zróżnicowanej zabudowie: począwszy od klasycznych, kilkukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, przez kameralne domy atrialne, aż po domy w zabudowie szeregowej. Wszystkie jednak - za sprawą oświetlenia LED i paneli fotowoltaicznych - charakteryzować mają się niską energochłonnością.

Przyszli mieszkańcy zyskają również zupełnie nowy park, który Grupa ROBYG wykona i przekaże na rzecz społeczności.
„Jagodno to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowana w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: kameralne szeregowce, domy atrialne i nowoczesny budynki wielorodzinne – dzięki czemu przestrzeń będzie sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji i tworzeniu społeczności wielopokoleniowej. Sprawnie uzyskane pozwolenia na budowę umożliwia realizację inwestycji zgodnie z harmonogramem i dostarczenie nowoczesnych, energooszczędnych lokali na rynek wrocławski tak szybko jak to możliwe. ROBYG będzie systematycznie wprowadzał do sprzedaży kolejne etapy inwestycji, żeby rozbudować wrocławską ofertę o poszukiwane przez klientów lokale w dobrym stosunku ceny do jakości z dodatkowymi udogodnieniami – takimi, jak tereny zielone, zewnętrzny fitness, lokale usługowe oraz budynki użyteczności publicznej m.in. przedszkole” – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Jagodno

ROBYG Jagodno otrzymało już pozwoleniem na budowę


Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat.

Na mieszkańców czeka też karta ROBYG Club dzięki której mają dostęp do szeregu zniżek i rabatów u Partnerów, co pozwala wygodnie i taniej urządzić nowe mieszkanie.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: ROBYG Jagodno we Wrocławiu

    karolinka / 2019-04-24 16:06:43

    Na Jagodnie widziałam że Atal buduje bardzo ładne osiedle, nie wiem jak to wygląda cenowo ale ja za tamte tarasy mogłabym sporo dopłacić, o coś takiego właśnie mi chodziło odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: