eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ursa Home - kolejne mieszkania w Ursusie

Ursa Home - kolejne mieszkania w Ursusie

2019-01-17 12:42

Ursa Home - kolejne mieszkania w Ursusie

Ursa Park © fot. mat. prasowe

Unidevelopment S.A. wraz ze spółką CPD S.A. ruszają z budową zlokalizowanego w Ursusie projektu Ursa Home. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już realizacji Ursa Smart City i Ursa Park. Docelowo dostarczy na stołeczny rynek 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. W I etapie prac zaplanowano powstanie 153 mieszkań o powierzchniach od 29 m² do 98 m². Ceny rozpoczynają się od 6 790 zł/m². Przedsprzedaż trwa już od początku stycznia.
Ursus to młoda, ale też perspektywiczna i coraz popularniejsza dzielnica Warszawy. Szacuje się, że dziś zamieszkuje ją około 60 tys. osób, ale rzesza mieszkańców z całą pewnością będzie rosnąć. Rozwój tego rejonu stolicy przebiega w zgodzie z postanowieniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i kładzie szczególny nacisk na zapewnienie dostępu do terenów rekreacyjnych oraz zaplecza edukacyjnego oraz handlowego. Obejmuje on m.in okolice ulic Hennela i Dyrekcyjnej, a więc miejsce, na terenie którego swoje wspólne projekty realizują Unidevelopment oraz CPD.

Realizacja inwestycji Ursa Home podzielona została na dwa etapy. Zakończenie pierwszego z nich zaplanowano na III kw. 2020 roku. Głównym założeniem architektonicznym jest stworzenie w całym kompleksie przyjaznej atmosfery oraz poczucia bezpieczeństwa. Kameralny charakter inwestycji mają tworzyć proste i spokojne proporcje elewacji dopełnione podziałami. Układ osiedla zaprojektowano z myślą o zapewnieniu harmonii między istniejącą zielenią, budynkami a wewnętrznymi alejami. Zagospodarowanie terenu nieruchomości ma zapewniać dogodne warunki przepływu powietrza oraz nasłonecznienia zabudowy.

fot. mat. prasowe

Ursa Park

Inwestycja powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park


Powierzchnia mieszkań oferowanych w Ursa Home wynosi od 29 m² do 98 m². W pierwszym etapie dostępne są 153 lokale. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 6 790 zł/m². Każde z nich posiadać będzie loggię, balkon, taras lub ogródek. Podczas projektowania architekci mieli przykładać dużą uwagę do podziału powierzchni użytkowanej na strefę dzienną i nocną. Większość mieszkań posiada jasną kuchnię, zlokalizowaną przy pokoju dziennym, co daje możliwość łączenia pomieszczeń.

Dobra oferta lokali w nowych osiedlach jest tylko jednym z elementów świadczących o atrakcyjności tej lokalizacji. Przyszłych mieszkańców, obok korzystnych połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Warszawy, przyciągają tu też liczne udogodnienia i inwestycje miejskie. Znajdująca się w sercu dzielnicy bezpośrednia okolica Ursy, jest stale modernizowana. Już teraz mieszkańcy mają do dyspozycji park sąsiadujący bezpośrednio z osiedlem oraz trzy kolejne, znajdujące się nieco dalej - Achera, Czechowickiego i Hassów. Znajdują się w nich m.in. ciekawie zaaranżowane place zabaw, stawy i fontanny.

Dla mieszkańców Ursa Home duże znaczenie z pewnością będzie miała bliskość zespołu szkolno-przedszkolnego przy ul. Hennela. Do 2020 powstanie tu sześciooddziałowe przedszkole z 3 placami zabaw. Planowana jest również budowa szkoły podstawowej. Ponadto odległość osiedla do centrum wynosi tylko 9 km, a w pobliżu inwestycji znajduje się stacja SKM. Sprawia to, że dostęp do Śródmieścia, jak i innych części Warszawy jest bardzo dogodny.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: