eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania Murapol Nowy Toruń

Nowe mieszkania Murapol Nowy Toruń

2019-02-04 13:47

Nowe mieszkania Murapol Nowy Toruń

Murapol Nowy Toruń - wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania w Toruniu. Firma Murapol poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach III etapu inwestycji Murapol Nowy Toruń. W bieżącej ofercie znajduje się 136 mieszkań: od kompaktowych kawalerek po przestronniejsze lokale czteropokojowe. Dla zmotoryzowanych przewidziano 178 podziemnych miejsc parkingowych. Przekazanie kluczy ma nastąpić w III kwartale 2020 r.
Toruń, ulica Strobanda. To właśnie pod tym adresem pnie się w górę realizacja Murapol Nowy Toruń. W trzecim jej etapie powstaną dwa budynki, a w nich 136 mieszkań – od 26-metrowych kawalerek, przez 2, 3 i 4- pokoje o powierzchni 60 mkw. Deweloper umożliwia łączenie lokali. Na terenie osiedla nie zabraknie zieleni oraz placu zabaw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 178 miejsc postojowych.

Projekt inwestycji powstał w należącej do holdingu Murapol pracowni Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Prace mają ruszyć już wkrótce, a przekazanie mieszkań nabywcom, zgodnie z harmonogramem, zaplanowano na 3 kwartał 2020 r.

Wprowadzony do sprzedaży trzeci etap projektu Murapol Nowy Toruń, podobnie jak pozostałe inwestycji z „oferty 2 000”, będzie posiadał wdrożony Home Management System, rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

fot. mat. prasowe

Murapol Nowy Toruń - wizualizacja inwestycji

Łącznie w ramach projektu Grupa zaoferowała blisko 500 lokali


- Obecność Murapolu na rynku deweloperskim miasta wpisuje się w przyjęty przez Grupę model biznesowy działalności, w którym ważny aspekt stanowi geograficzna dywersyfikacja na terenie kraju. Jesteśmy obecni nie tylko na terenie sześciu największych rynków, ale także w mniejszych lokalizacjach posiadających potencjał dla działalności deweloperskiej, przykładem takiego miasta jest Toruń. Aktualnie komercjalizowana inwestycja Murapol Nowy Toruń to jeden z dwóch projektów deweloperskich realizowanych przez Spółkę w mieście Kopernika. W portfelu naszych toruńskich inwestycji znajduje się także projekt Murapol Apartamenty Staromiejskie, realizowany przy ul. Grudziądzkiej – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Murapol Nowy Toruń to osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jar w północnej części miasta. Bliskość lasów i terenów zielonych, przy jednoczesnej możliwości dotarcia na toruńską Starówkę w ciągu kwadransa oraz niewielkiej odległości od obu mostów łączących miasto i dobrym połączeniu drogowym z węzłem autostrady A1 to niewątpliwe zalety tej lokalizacji.

Drugą inwestycją realizowaną w Toruniu przez Grupę Murapol jest projekt deweloperski przy ul. Grudziądzkiej – Murapol Apartamenty Staromiejskie, w ramach którego w dwóch budynkach powstaje 181 mieszkań.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: