eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol buduje kolejne mieszkania w Tychach

Murapol buduje kolejne mieszkania w Tychach

2019-02-08 12:24

Murapol buduje kolejne mieszkania w Tychach

Murapol Śląskie Ogrody Tychy - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż kolejnych mieszkań realizowanych w ramach wieloetapowej inwestycji Murapol Śląskie Ogrody. Do sprzedaży trafiły właśnie 73 lokale: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 27 mkw. po nieco bardziej przestronne, ponad 59-metrowe cztery pokoje. Harmonogram zakłada, że nowe mieszkania będą gotowe w II kwartale 2020 roku.
Tychy, ulica Żorska. To właśnie pod tym adresem wzniesie się 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny, a w nim 73 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do ponad 59 mkw. Będą to zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Wszystkie lokale na piętrach będą posiadały balkony lub tarasy, z kolei mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Na osiedlu pojawi się zieleń, elementy małej architektury oraz plac zabaw.

Projekt inwestycji powstał w należącej do holdingu Murapol pracowni Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Prace mają ruszyć już wkrótce (II kwartał 2019 r..), a przekazanie mieszkań nabywcom zaplanowano z kolei na II kwartał 2020 r.

Nowe mieszkania w Tychach, podobnie zresztą jak pozostałe inwestycje z „oferty 2 000”, wyposażone zostaną w Home Management System, czyli rozwiązanie umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.
Dotychczas, w pierwszym i drugim etapie osiedla Grupa oddała do użytkowania 188 lokali mieszkalnych. W trzecim etapie inwestycji do sprzedaży trafiło już 360 mieszkań zaprojektowanych w dwóch budynkach, z których ponad połowa znalazła już nabywców. Aktualnie, w kolejnej puli lokali trzeciego etapu, komercjalizowane są 73 mieszkania w budynku trzecim.

fot. mat. prasowe

Murapol Śląskie Ogrody Tychy - wizualizacja

Murapol powiększył swoją ofertę o 73 lokale w ramach realizowanej przy ulicy Żorskiej


- Murapol Śląskie Ogrody to druga inwestycja Grupy Murapol w Tychach. W ramach zrealizowanego w latach ubiegłych wieloetapowego projektu Murapol Cztery Pory Roku Spółka wybudowała blisko 750 lokali, w których zamieszkało niemal 2,2 tys. osób. Mimo dużej dywersyfikacji geograficznej rynek Śląska i Zagłębia stanowi wciąż obszar największej aktywności deweloperskiej Murapolu, niezmiennie atrakcyjny dla Spółki ze względu na swój dynamiczny rozwój – podkreśla Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Osiedle Murapol Śląskie Ogrody usytuowane jest w południowej części miasta. Lokalizacja inwestycji zapewnia widok na Las Pszczyński oraz niewielką odległość parków Jaworek, Suble i Miejskiego, a także Jeziora Paprocańskiego. W pobliżu znajdują się główne drogi komunikacyjne oraz dworzec PKP, z którego co kilkanaście minut kursują pociągi umożliwiające połączenia z pozostałymi miastami konurbacji górnośląskiej.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: