eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Vantage Development z nowym projektem przy Buforowej

Vantage Development z nowym projektem przy Buforowej

2019-02-08 13:40

Vantage Development z nowym projektem przy Buforowej

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania we Wrocławiu - Vantage Development ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań oferowanych w ramach inwestycji Buforowa 89. Usytuowany na południu miasta projekt skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy szukają mieszkania na start. Zakończenie pierwszego z trzech etapów realizacji zaplanowano na III kwartał 2020 roku.
Południowa część Wrocławia przeżywa ostatnio rozkwit i dość chętnie wybierana jest przez deweloperów jako lokalizacja nowych inwestycji. Tą drogą postanowił pójść również Vantage Development.

Buforowa 89 to 3-etapowy projekt, w ramach którego powstanie około 411 mieszkań oraz lokale przeznaczone pod działalność usługową. W bieżącej ofercie dewelopera znajduje się 121 lokali o powierzchniach od 30 do 84 m2, usytuowanych w dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach. Wszystkie wyposażone będą w balkony, tarasy lub przydomowe ogródki. Projekt zakłada również powstanie komórek lokatorskich oraz pomieszczenia na jednoślady. Dla wygody zmotoryzowanych powstanie podziemny parking oraz naziemne miejsca postojowe.
- Zadbaliśmy o to, aby inwestycja przy Buforowej 89 była maksymalnie komfortowa dla naszych klientów. Wszystkie projekty lokali, nawet tych najmniejszych, umożliwiają ich swobodną aranżację, tak by mieszkanie mogło pełnić wiele różnych funkcji. Znajdzie się tu miejsce na przytulną, oddzielną sypialnię, garderobę i taras, idealny do letniego relaksu – mówi Alicja Czajer-Puchalska, kierownik sekcji sprzedaży.

Pomiędzy budynkami projektanci zaaranżują przyjazną przestrzeń ze strefami wypoczynku dla mieszkańców z ławkami i placem zabaw dla dzieci. Zieleń będzie znakomicie komponować się z jasną elewacją nowoczesnych budynków.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Wrocławski deweloper wprowadził do oferty 121 lokali w nowej inwestycji Buforowa 89.


Komfortowa codzienność


Dzięki dynamicznym zmianom, jakie zachodzą w okolicy projektu Buforowa 89 już dziś nie brakuje tu sklepów i punktów usługowych. Apteki, restauracje, Biedronka czy przychodnie lekarskie zlokalizowane są w sąsiedztwie inwestycji. Kolejne planowane projekty deweloperskie tworzą na południu Wrocławia atrakcyjne warunki do zamieszkania oraz prowadzenia biznesu. Na niedalekim Gaju znajduje się również przedszkole, szkoła oraz centrum handlowe.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: