eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nordic Mokotów jeszcze większy

Nordic Mokotów jeszcze większy

2019-02-12 12:47

Nordic Mokotów jeszcze większy

Nordic Mokotów - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Warszawa, ulica Pory. To właśnie pod tym adresem wzniesie się trzeci etap Nordic Mokotów fińskiego dewelopera YIT. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 124 nowych mieszkań od kompaktowych kawalerek po przestronne, ponad 110-metrowe apartamenty. Oddanie budynku do użytkowania zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Nordic Mokotów na ostatniej prostej


– W ramach dwóch etapów inwestycji Nordic Mokotów wybudowaliśmy łącznie 216 lokali mieszkalnych. Niemal wszystkie zostały już sprzedane. Duże zainteresowanie mieszkaniami w tej lokalizacji utwierdziło nas w przekonaniu, że warto zainwestować w realizację kolejnego etapu. Będzie to nowy, siedmiokondygnacyjny budynek położony na wschód od pierwszego, spójny architektonicznie z istniejącą zabudową – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor techniczny YIT w Polsce.

W najnowszej ofercie pojawiły się 124 mieszkania różnego typu – od kawalerek o powierzchni około 27 m2 po przestronne apartamenty o powierzchni przekraczającej 110 m2. Na parterze budynku usytuowanych będzie 5 lokali usługowych, a w podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce dla 138 miejsc postojowych, których część zostanie wyposażona w stacje ładowania aut elektrycznych i hybrydowych. Tak jak w przypadku poprzedniego etapu, i tym razem deweloper zdecydował się na zastosowanie wysokiej jakości naturalnych materiałów, w tym drewna, którym wyłożone zostaną m.in. balkony. Na terenie Nordic Mokotów znajdą się również lokale przystosowane do aranżacji wewnątrz sauny.

YIT inwestuje w Polskę


Oprócz Nordic Mokotów, YIT realizuje obecnie w Polsce pierwsze dwa etapy osiedla Aroma Park – na warszawskiej Białołęce powstaje 147 mieszkań z ponad 400 planowanych. Ponadto, w drugim kwartale 2019 roku fiński deweloper zamierza rozpocząć budowę 134 lokali w ramach pierwszego etapu inwestycji Parkur Residence, która będzie zlokalizowana na granicy Ursynowa oraz Mokotowa i zaoferuje łącznie 400 mieszkań.

fot. mat. prasowe

Nordic Mokotów - wizualizacja

Fiński deweloper YIT wybrał generalnego wykonawcę trzeciego etapu osiedla Nordic Mokotów


YIT pracuje również nad największym w Polsce projektem co-livingowym, który powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie. Rozpoczęcie budowy blisko 1000 jednostek mieszkalnych zaplanowane jest na czwarty kwartał 2019 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: