eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe Ogrody: ruszyła sprzedaż 130 nowych mieszkań

Nowe Ogrody: ruszyła sprzedaż 130 nowych mieszkań

2019-03-07 09:34

Nowe Ogrody: ruszyła sprzedaż 130 nowych mieszkań

V etap Nowych Ogrodów już w sprzedaży © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Poznańskie osiedle Nowe Ogrody znowu się powiększa. Proxin Ogrody poinformował o rozpoczęciu sprzedaży V etapu tej inwestycji. Tym razem kupujący będą wybierać spośród 130 mieszkań o powierzchniach od 27 do 103 mkw. W tej fazie prac powstanie również 8 lokali usługowych, 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych. Ich zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2020 roku. Docelowo projekt dostarczy na wielkopolski rynek mieszkaniowy około 650 lokali.
Nowe Ogrody stale się zwiększają. Wprowadzony do sprzedaży V etap to - jak już wspomniano we wstępie, 130 nowych mieszkań, 8 lokali usługowych (dostosowanych również do prowadzenia działalności gastronomicznej), 168 miejsc postojowych, 24 komórki lokatorskie oraz 40 boksów rowerowych. Podobnie jak w poprzednich etapach, budynek utrzymany będzie w bieli oraz szarości, a nowoczesności mają nadawać mu przestronne balkony oraz tarasy. Plany zakładają, że zakończenie budowy przypadnie na IV kwartał 2020 roku. Elementem, który ma wyróżniać inwestycję są części wspólne.
– Przykładamy ogromną wagę do tworzenia na inwestycji licznych fragmentów zieleni i miejsc przeznaczonych do relaksu, takich jak; place zabaw, ławki czy stojaki na rowery. Dzięki tym elementom mieszka się o wiele przyjemniej – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Standardem na Nowych Ogrodach są również cichobieżne windy dostępne od poziomu -1, komórki lokatorskie, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz monitoring mający na celu zwiększyć poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 1

Poznańskie Ogrody wzbogacą się o 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 103 mkw


Położone na zachód od centrum poznańskie Ogrody w wyjątkowy sposób łączą bliskość natury z szybkim dostępem do bogatej infrastruktury stolicy Wielkopolski. Mieszkańcy osiedla mogą dojechać samochodem na Stary Rynek, dworca PKP i PKS w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską - najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tylko 8 min spacerem od inwestycji, a pętla tramwajowa przy ul. Szpitalnej 17 minut. Osiedle otoczone jest zielenią, terenami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi. Zaledwie kwadrans od Nowych Ogrodów znajduje się J. Rusałka oraz Ogród Botaniczny. A na wyciągnięcie ręki są korty tenisowe, ścieżki rowerowe, basen oraz Fort VII. Na terenie osiedla usytuowane są również placówki usługowe i handlowe.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 2

Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: