eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Lokum Villa Nova we Wrocławiu

Lokum Villa Nova we Wrocławiu

2019-03-11 11:59

Lokum Villa Nova we Wrocławiu

Lokum Villa Nova we Wrocławiu © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Wrocławskie Kowale, zbieg ulic Olsztyńskiej i Jaskółczej. To właśnie pod tym adresem powstanie Lokum Villa Nova. Nowa inwestycja Lokum Deweloper zaoferuje przyszłym nabywcom 98 apartamentów o powierzchniach od 46 do 105 m2. Ceny zaczynają się od 7 600 zł brutto/m2. Odbiór mieszkań zaplanowano na schyłek 2020 roku.
Lokum Villa Nova to sześć 3-piętrowych budynków z komórkami lokatorskimi i podziemną halą garażową, do której zjeżdżać będzie cichobieżna winda. Wszystko to w otoczeniu zielonego dziedzińca z ławkami, placem zabaw i kwitnącą pergolą. Willową estetykę osiedla ma podkreślać jasna elewacja oraz nowoczesna linia architektoniczna.

Przyszli mieszkańcy Lokum Villa Nova mogą wybierać przede wszystkim spośród apartamentów 3- i 4-pokojowych, o metrażach od 58 do 105 m2, które pomieszczą salon z aneksem kuchennym, sypialnie, łazienkę czy garderobę. W ofercie jest także kilkanaście mieszkań 2-pokojowych o powierzchni od 46 do 56 m2, z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią. Wszystkie apartamenty posiadają przynajmniej jeden duży balkon, a te usytuowane na parterze – prywatne ogrody. Ceny zaczynają się od 7 600 zł brutto za metr kwadratowy.
– Lokum Villa Nova będzie eleganckim, kameralnym miejscem o niepowtarzalnym charakterze. Niska zabudowa i niewielka liczba mieszkańców każdego z budynków zapewnią poczucie prywatności. Starannie zaprojektowana roślinność i mała architektura w częściach wspólnych osiedla w połączeniu ze spokojną okolicą to idealne warunki do komfortowego zamieszkania – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper. – Tak jak w przypadku naszych wcześniejszych inwestycji, gwarantujemy wysoką jakość wykonania, nad którą będzie czuwał doświadczony zespół inżynierów. Planując strukturę i układy apartamentów staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby rynku – na większe metraże i nowoczesne układy. Mieszkańcy Wrocławia cały czas poszukują inwestycji, które miałyby wygodę domu, przy łatwym dostępie do infrastruktury i udogodnień miasta. Lokum Villa Nova doskonale łączy te funkcje – dodaje Prezes Kuźniar.

fot. mat. prasowe

Prywatne ogrody

Wszystkie apartamenty na parterze posiadają prywatne ogrody


Inwestycja Lokum Villa Nova położona jest na Kowalach, w północno-wschodniej części Wrocławia. Powstaje przy skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Jaskółczej, w zacisznym sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zieleni. Dojazd do centrum to kilkanaście minut jazdy samochodem. Niedaleko osiedla znajdują się tereny spacerowe nad Odrą, kąpielisko Morskie Oko czy Park Szczytnicki. W pobliżu jest szerokie zaplecze handlowo-usługowe i medyczne, placówki edukacyjne czy centra sportowo-rekreacyjne.

Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na III kwartał 2020 roku, a przekazanie apartamentów mieszkańcom do końca 2020 roku.

fot. mat. prasowe

Dziedziniec

Na dziedzińcu znajdzie się miejsce dla zieleni, ławek, placu zabaw i kwitnącej pergoli


Lokum Deweloper, oprócz osiedla Lokum Villa Nova, realizuje obecnie dwie inne inwestycje we Wrocławiu: VIII, IX i X etap znanego wrocławskiego osiedla Lokum di Trevi przy ulicy Gazowej na Tarnogaju oraz wyjątkowy projekt Lokum Vena, usytuowany nieopodal Rynku, przy skrzyżowaniu ulic Prusa i Poniatowskiego, łączący nowoczesną zabudowę z rewitalizowanymi XIX-wiecznymi obiektami. Spółka sukcesywnie poszerza także swój bank ziemi, który pozwala obecnie na realizację około 10 000 lokali.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: