eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Biały Dom: 174 nowe mieszkania na Tarchominie

Biały Dom: 174 nowe mieszkania na Tarchominie

2019-03-17 00:40

Biały Dom: 174 nowe mieszkania na Tarchominie

Biały Dom © fot. mat. prasowe

Warszawski Tarchomin, ulica Światowida. To właśnie pod tym adresem powstanie Biały Dom. 15-piętrowy, najwyższy w tej okolicy, budynek mieszkalny dostarczy na stołeczny rynek 174 mieszkania o powierzchni od 30 do 87 m2. Prace budowlane już się rozpoczęły.
Jak już wspomniano we wstępie, Biały Dom to 174 mieszkania, od kompaktowych kawalerek o powierzchni 30 m2 po blisko 90-metrowe lokale czteropokojowe - każdy z balkonem, loggią lub tarasem. Plany dewelopera zakładają również powstanie dwukondygnacyjnego garażu podziemnego, ogólnodostępnych miejsc postojowych na zewnątrz oraz przestrzeni usługowo-handlowej w formie zlokalizowanego w podcieniach budynku pasażu.

Tarchomin od nowa


„Biały Dom” usytuowany jest w centrum Tarchomina. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się Galeria Północna z ok. 220 punktami handlowo-usługowymi. W okolicy nie brakuje także marketów, zaplecza edukacyjnego, banków oraz aptek. Podróż do centrum Warszawy nie powinna zabrać więcej niż 30 min. Bezpośrednio przy budynku ulokowane są przystanki komunikacji miejskiej „Myśliborska”, a dojazd tramwajem do metra Młociny zajmuje około 9 minut.
Lokalizacja to jeden z największych, ale nie jedyny atut realizowanej przez Kompanię Domową inwestycji. Zmiany, które zaszły na terenie Białołęki oraz Tarchomina w ostatnich latach, warunkują znaczny wzrost wartości realizowanych tu projektów. W połączeniu z jakością samego budynku tworzy to gwarancję utrzymania wyższej wartości mieszkania w długim terminie. Ma to istotne znaczenie zarówno dla grona potencjalnych Klientów, również tych traktujących zakup mieszkania jako alternatywę inwestycyjną – podkreśla Bogdan Żołnierzak, Prezes Zarządu firmy. Tarchomin to obecnie lokalizacja, mogąca bez przeszkód konkurować z innymi częściami miasta oraz projektami zlokalizowanymi na Bielanach czy Bemowie – dodaje.

Najnowsze zestawienie serwisu Rentier.io wskazuje, że warszawska Białołęka plasuje się na drugiej pozycji wśród dzielnic polskich miast przynoszących najwyższe dochody
z wynajmu mieszkań. Według obliczeń platformy Rentier.io mieszkania usytuowane w tej okolicy dają 8,26-proc. zwrot z inwestycji.

fot. mat. prasowe

Biały Dom

Inauguracja rozpoczęcia prac budowlanych pod inwestycję Kompanii Domowej odbyła się 9 marca


Projekt Kompanii Domowej ma wyróżniać się na tle pozostałych, realizowanych w pobliżu inwestycji. Uwagę zwracać będzie przede wszystkim jego wysokość – miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gwarantuje, że będzie to najwyższy budynek w okolicy. Wszystkie elementy elewacyjne pokryte zostaną jednolitą białą farbą, mającą podkreślić smukłość budynku, a charakterystyczne dla projektów Kompanii Domowej balustrady zostaną zaprojektowane z myślą o realizowanej na Tarchominie inwestycji. Ciekawy efekt przestrzenny zostanie uzyskany również poprzez zastosowanie m.in. panoramicznych okien oraz tektoniki w budynku.

Oficjalne wbicie łopaty pod inwestycję


Inauguracja rozpoczęcia prac budowlanych pod inwestycję Kompanii Domowej odbyła się 9 marca, na terenie realizacji obiektu pod hasłem „Budujemy Biały Dom”. Przedstawione zostały wówczas wszelkie szczegóły związane z projektem warszawskiego dewelopera.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. przedstawiciele Kompanii Domowej, a także projektant oraz generalny wykonawca – firma Totalbud S.A. Charakter spotkania podkreślił wyjątkowość oraz nieszablonowe podejście inwestora do powstającego na Tarchominie przedsięwzięcia. Zgromadzeni goście mieli bowiem możliwość uroczystego wbicia łopaty pod inwestycję, spróbowania utrzymanego w amerykańskiej konwencji menu, a także wzięcia udziału w koncercie najgłośniejszej orkiestry w Polsce – Ritmo Bloco, mistrzów samby batucady.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: