eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Bosa 7 pnie się w górę. Nowe mieszkania w Poznaniu

Bosa 7 pnie się w górę. Nowe mieszkania w Poznaniu

2019-03-22 12:39

Bosa 7 pnie się w górę. Nowe mieszkania w Poznaniu

Bosa 7 pnie się w górę © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Poznań, ulica Bosa 7. Teren zlokalizowany pomiędzy Górczynem a Grunwaldem. To właśnie pod tym adresem powstają nowe mieszkania z portfolio Quadro Developement. Budynek pomieści 27 lokali: od kompaktowych kawalerek, po przestronne, ponad 100-metrowe powierzchnie z pięcioma pokojami. Plany zakładają, że odbiór kluczy nastąpi w I kwartale nadchodzącego roku.
Jak już wspomniano we wstępie, Bosa 7 to 27 mieszkań z balkonami lub loggiami, a także jeden lokal zaprojektowany z myślą o działalności usługowej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród kawalerek oraz lokali dwu-, trzy- i pięciopokojowych. Największe, ponad 100-metrowe powierzchnie zostały zaprojektowane w sposób, który pozwoli na stworzenie z nich trzech odrębnych mieszkań - każde z łazienką i aneksem kuchennym. W podziemiach czteropiętrowego budynku powstanie hala garażowa z 31 miejscami postojowymi oraz winda.
– Wygoda przyszłych mieszkańców jest dla nas kwestią priorytetową, a dodatkowo pamiętamy też o komforcie osób niepełnosprawnych, które mogą znaleźć tutaj swoje cztery kąty – mówi Marek Smogór, prezes Quadro Developement.

Prace budowlane przy ulicy Bosej 7 już ruszyły. Aktualnie toczą się przygotowania pod wylanie fundamentów oraz zbrojenia. Wkrótce na placu budowy pojawi się żuraw i budynek będzie piął się w górę. Zgodnie z założonym harmonogramem pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do własnych M w I kwartale 2020 roku.

fot. mat. prasowe

Bosa 7 - wizualizacja

Zgodnie z założonym harmonogramem pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze do własnych M w I kwartale 2020 roku.


Inwestycja Bosa 7 jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Do serca Poznania można dotrzeć w zaledwie 15 minut. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone, rekreacyjne, jak i punkty usługowo-handlowe. Na wyciągnięcie ręki znajdują się nie tylko piekarnie, cukiernie, ale także restauracja, pizzeria czy popularne markety. Tuż przy projekcie mieści się też szkoła podstawowa i przedszkole (w rankingu przedszkoli 2018 roku plasujące się w pierwszej dziesiątce placówek), co z pewnością zadowoli rodziców.

Quadro Developement równocześnie prowadzi jeszcze jeden projekt mieszkaniowy. Poza Bosą 7 w sprzedaży znajduje się Sielska 14, inwestycja również zlokalizowana niedaleko ulicy Głogowskiej, w ramach której powstaną 22 mieszkania o powierzchni od 34 do 102 mkw.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: inwestycje mieszkaniowe, nowe mieszkania

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: