eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ostatni etap Słonecznych Tarasów. 67 apartamentów w Dziwnówku

Ostatni etap Słonecznych Tarasów. 67 apartamentów w Dziwnówku

2019-03-25 00:35

Ostatni etap Słonecznych Tarasów. 67 apartamentów w Dziwnówku

Ostatni etap Słonecznych Tarasów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Apartamenty nad morzem cieszą się coraz większą popularnością wśród osób zainteresowanych inwestycyjnym kupnem nieruchomości. Ten trend dostrzega gorzowska firma Budnex, która rozpoczęła właśnie sprzedaż ostatniego etapu jednej ze swoich nadmorskich inwestycji. Chodzi o powstające w Dziwnówku Słoneczne Tarasy. W ostatnim z zaplanowanych budynków dostępnych będzie 67 apartamentów. Ich odbiór zaplanowano na styczeń 2021 roku.
Od uruchomienia sprzedaży ostatniego etapu Słonecznych Tarasów upłynął nieco ponad miesiąc, a swoich nabywców znalazło już 20 proc. apartamentów.
– Choć dopiero rozpoczynamy realizacje inwestycji to już widać spore zainteresowanie ostatnim budynkiem – mówi Dorota Zentkowska z biura sprzedaży Budnex

Ta faza inwestycji zaowocuje powstaniem 67 apartamentów o powierzchni od 25 do 55 mkw. - od kompaktowych lokali typu studio po przestronniejsze, dwu- i trzypokojowe przestrzenie z aneksem kuchennym. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie co najmniej jeden balkon. Najtańsze z nich można nabyć już za 200 tys. zł. Łącznie w ramach położonej zaledwie 300 metrów od plaży inwestycji powstanie 205 apartamentów.

Realizowany budynek będzie miał pięć kondygnacji i pięć klatek. W inwestycji znajdą się też cichobieżne windy, która będą obsługiwały również poziom hali garażowej. Prócz miejsc postojowych w hali deweloper zapewni także dodatkowe miejsca parkingowe na terenie osiedla, dostępne dla mieszkańców jak i ich gości.

To już ostatni budynek w ramach tej inwestycji. Słoneczne Tarasy stanowić będą cztery budynki, z których dwa są już ukończone. Całe inwestycja zostanie zrealizowana na koniec 2020 roku.

Jak podkreśla firma Budnex, klienci, którzy zdecydują się na przeznaczenie zakupionych apartamentów pod najem, mają możliwość podpisania umowy o kompleksową opiekę nad apartamentem i tym samym maksymalizację przychodów z najmu. Zajmie się tym spółka Porta Mare, która w imieniu klienta będzie zarządzała i opiekowała się powierzonym apartamentem.

fot. mat. prasowe

Słoneczne Tarasy z lotu ptaka

Słoneczne Tarasy stanowić będą cztery budynki, z których dwa są już ukończone


Dziwnówek to nadmorska osada, która jest popularna wśród miłośników wypoczynku nad Bałtykiem. Jej położenie pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego i zalewu Wrzosowskiego dodaje jej jeszcze więcej uroku. Jeżeli weźmiemy pod uwagę dogodne rozwiązania komunikacyjne jakie zapewnia przebiegająca kilkanaście kilometrów od Dziwnówka droga ekspresowa S3, szybko zrozumiemy że jest to idealne miejsce zarówno na weekendowe wypady jak i wczasy nad morzem.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: