eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rezydencja Barska w Warszawie

Rezydencja Barska w Warszawie

2019-03-25 10:41

Rezydencja Barska w Warszawie

Rezydencja Barska © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Warszawska Ochota, ulica Białobrzeska 53. To właśnie pod tym adresem trwają prace związane z realizacją inwestycji Rezydencja Barska. W kameralnym budynku powstanie 57 mieszkań o powierzchniach od 30 do 150 mkw. Prace budowlane ruszyły pod koniec minionego roku, ich zakończenie zaplanowano na 2020 rok.
Rezydencja Barska to już czwarta warszawska inwestycja firmy BPI Real Estate Poland, ale pierwsza, która powstaje na terenie Ochoty. Kameralny budynek pomieści 57 mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 30 mkw., po przestronny 150-metrowy apartament na ostatnim, siódmym piętrze, którego dodatkowym atutem będzie sąsiedztwo zaledwie czterech innych mieszkań.

Architektura budynku sprawi, że wpasuje się on w okoliczną zabudowę. Jego lokalizacja zagwarantuje z kolei dogodny dostęp do miejskiej infrastruktury, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i prywatności.
Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów poszukujących kameralnej i komfortowej przestrzeni do życia, Takie inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Oferta mieszkań w Rezydencji Barskiej interesuje klientów, którzy poszukują mieszkania w prestiżowym miejscu, blisko centrum miasta – tłumaczy Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a jej zakończenie planowane jest na 2020 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

fot. mat. prasowe

Rezydencja Barska - wizualizacja

W budynku znajdzie się 57 mieszkań o zróżnicowanym rozkładzie i metrażu


Stołeczny rynek, pomimo dużej konkurencji jest w ocenie dewelopera bardzo ważnym i wciąż rozwijającym się rynkiem nieruchomości. Nieustannie poszukujemy atrakcyjnych gruntów pod realizację nowych projektów. W Warszawie dostępność terenów inwestycyjnych zmniejsza się, dlatego też w stolicy w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie już istniejącej zabudowy, coraz częściej powstają kameralne inwestycje na niewielkich działkach. Podobnie jest w przypadku Rezydencji Barskiej, która budowana jest na Starej Ochocie, gdzie zostało już niewiele wolnych obszarów pod zabudowę. Projekt uwzględnia maksymalne wykorzystanie potencjału działki, zapewniając równocześnie jak największy komfort przyszłym mieszkańcom – powiedział Mariusz Rodak, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: