eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nova Bluszczańska. Ponad 200 nowych mieszkań na Mokotowie

Nova Bluszczańska. Ponad 200 nowych mieszkań na Mokotowie

2019-03-26 13:40

Nova Bluszczańska. Ponad 200 nowych mieszkań na Mokotowie

Nova Bluszczańska - wizualzacja © fot. mat. prasowe

Dolny Mokotów, teren między ulicami Bartycką a Bluszczańską. To właśnie pod tym adresem ruszają prace związane z realizacją nowej inwestycji mieszkaniowej firmy SGI. Osiedle Nova Bluszczańska to trzy budynki wielorodzinne, a w nich 213 nowych mieszkań. Harmonogram dewelopera zakłada, że będą one gotowe u schyłku nadchodzącego roku.
Jak już wspomniano we wstępie, na osiedle Nova Bluszczańska złożą się trzy budynki w formie willi miejskich, które mają wtapiać się w okoliczną zieleń. Znajdzie się w nich miejsce dla 213 apartamentów. Plany zakładają również powstanie boksów rowerowych oraz podziemnej hali garażowej z 200 miejscami parkingowymi. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji dwa place zabaw. Osiedle będzie monitorowane i chronione.

Wyróżnikiem inwestycji Nova Bluszczańska ma być nowoczesna architektura. Deweloper zapewnia, że zadbał o wysokiej jakości materiały elewacyjne, funkcjonalne przestrzenie wspólne i kameralne wewnętrzne dziedzińce budynków. Okna wszystkich mieszkań wyposażone zostaną w zewnętrzne rolety chroniące przed słońcem.

Nowe mieszkania na Mokotowie powstają z myślą o ludziach pragnących połączyć zalety życia w wielkim mieście ze spokojem i ciszą, które bez trudu powinni odnaleźć w najbliższej okolicy. Atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych: parków oraz skwerów, które zachęcają do spacerów czy joggingu. Najbardziej aktywni znajdą w pobliżu sporo miejsc do uprawiania sportu: w pobliskim sąsiedztwie działają kluby DeSKI Tenis and Squash, Legia czy Crossfit. Niedaleko leży Park Krajobrazowy należący do obszaru Natura 2000. Mieszkańcy Novej Bluszczańskiej dotrą do Łazienek Królewskich w 6 minut samochodem, w ok. 20 minut pieszo.

fot. mat. prasowe

Nova Bluszczańska - wizualzacja

Nova Bluszczańska ma składać się z trzech budynków w formie willi miejskich


Osiedle jest również dogodnie skomunikowane z centrum Warszawy, dokąd autem można dostać się w ciągu kwadransa. Ponadto komunikację znacznie usprawni wybudowana niedawno ulica Czerniakowska BIS między rejonem ulic Bartycką i Bluszczańską, a Górnym Mokotowem.

Planowane zakończenie inwestycji: IV kwartał 2020 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: