eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Vitalité - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

Osiedle Vitalité - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

2019-04-12 12:36

Osiedle Vitalité - nowa inwestycja Bouygues Immobilier

Osiedle Vitalite - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Francuski deweloper Bouygues Immobilier rozszerza swoją warszawską ofertę o powstającą na terenie Wilanowa inwestycję Vitalité. Na kompleks złożą się cztery trzykondygnacyjne budynki, nawiązujące swoją architekturą do zabudowy willowej. Znajdą się w nich 64 mieszkania z dużymi przeszkleniami. Odbiór lokali zaplanowano na II kwartał 2021 roku.
Inwestycja powstaje przy ulicy Sytej 173, a więc na granicy Zawad i Wilanowa Królewskiego. Nazwa Vitalité to doniesienie to idei witalnego życia, którą mieszkańcom osiedla zapewniać ma strefa rekreacyjna na świeżym powietrzu.

Jak już wspomniano we wstępie, Vitalité w swej formie nawiązywać ma architektury willowej. Cztery 3-kondygnacyjne budynki pomieszczą 64 mieszkania o powierzchniach od 35 do 96 m2. Będą to lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Każde z nich zostanie wyposażone w duże okna, które mają gwarantować mieszkańcom dobry poziom doświetlenia. Deweloper zapewnia również, że zadbał o części wspólne budynków, w tym o windy, podziemną halę garażowa z 65 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Osiedle zostanie ogrodzone, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będą systemu kontroli dostępu (wideodomofony i karty zbliżeniowe).

Miasto w zasięgu ręki


W okolicy Vitalité znajduje się przystanek autobusowy, a dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje niecałe 20 minut. Pobliskie centrum handlowe położone jest zaledwie kilka minut drogi samochodem od osiedla. W jego okolicy znajdują się m.in.: liczne sklepy, markety popularnych sieci handlowych, a także restauracje i punkty usługowe.

Vitalité to miejsce przeznaczone do wygodnego i aktywnego życia w znakomitym stylu. W pobliżu i dalszej okolicy znajduje się wiele terenów zielonych, przedszkoli i obiektów sportowych, dzięki którym inwestycja staje się optymalnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Niewątpliwym atutem osiedla jest również prywatna strefa wypoczynku ze SPA oraz siłownią – powiedział Cezary Grabowski, dyrektor ds. sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Komfort i bezpieczeństwo


Rodzinne osiedle w zgodzie z naturą


W oparciu o zrównoważony rozwój, Bouygues Immobilier Polska dba o zielone zagospodarowanie części wspólnych inwestycji. W ramach osiedla Vitalité, deweloper nasadzi ponad 100 drzewek, a także wiele dekoracyjnych traw i krzewów, dzięki czemu aż 80% terenu inwestycji stanowić będzie powierzchnia czynna biologicznie. Otaczająca budynki i strefę rekreacyjną zieleń nie tylko poprawi nastrój i oczyści powietrze, ale również będzie sprzyjać integracji przyszłych mieszkańców i zachęci do aktywności na świeżym powietrzu.
Przestrzenie wspólne na terenie osiedla powstaną również z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Znajdzie się tam m.in. górka saneczkowa, plac zabaw i boisko wielofunkcyjne. Dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano także leżaki, ławki wokół drzew i stoły piknikowe, a na osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek, czekają dodatkowo okoliczne tereny zielone sprzyjające rekreacji, m.in.: plaża Wilanów Zawady, Morysin, pole golfowe, liczne trasy spacerowe i ścieżki rowerowe.

fot. mat. prasowe

Osiedle Vitalite - wizualizacja

Kupując mieszkania w inwestycji Vitalité, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz


Program Atelier - wykończenie mieszkań pod klucz


Kupując mieszkania w inwestycji Vitalité, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: