eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Finiszuje III etap osiedla Nowy Korczak

Finiszuje III etap osiedla Nowy Korczak

2019-04-15 10:34

Finiszuje III etap osiedla Nowy Korczak

Osiedle Nowy Korczak, Antczak Residential Kalisz © fot. mat. prasowe

W Kaliszu FB Antczak nadaje właśnie ostatnie szlify III etapowi osiedla Nowy Korczak. Już w maju oddane do użytkowania zostaną dwa budynki wielorodzinne, a w nich 62 lokale. Jednocześnie trwają dalsze prace nad kolejną fazą tej inwestycji.
Nowy Korczak to osiedle z portfolio ANTCZAK Residential VI marki powołanej przez FB ANTCZAK specjalnie w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych. Jego budowa rozpoczęła się już jesienią 2015 roku, a całość sześcioetapowej inwestycji ma zostać ukończona na przełomie 2020 i 2021 roku. Docelowo osiedle Nowy Korczak tworzyć będzie 8 budynków, w których znajdzie się miejsce dla około 400 mieszkań. W ramach każdego z etapów zaplanowano naziemne i podziemne miejsca parkingowe. Nie zabrakło tu miejsca również dla lokali usługowych, które zostaną przeznaczone m.in. gabinety stomatologiczne i lekarskie.

Izabela Płóciennik z biura sprzedaży inwestycji przyznaje, że ogromne zainteresowanie inwestycją wśród mieszkańców Kalisza wymusza na deweloperze szybkie uruchamianie kolejnych etapów osiedla.
Intensywnie przygotowujemy się do przekazania lokali mieszkańcom, którzy zakupili je w III etapie inwestycji. W tym samym czasie prowadzimy sprzedaż IV etapu, który zostanie oddany na przełomie II i III kwartału 2020 r. Na blisko 65% z zaprojektowanych w nim mieszkań mamy już podpisane umowy rezerwacyjne. Niedługo ruszamy ze sprzedażą V etapu - mówi

W IV etapie osiedla Nowy Korczak powstanie 7-piętrowy, dwuklatkowy budynek z 64 mieszkaniami, komórkami lokatorskimi, i parkingami zewnętrznymi. Zakończenie IV etapu inwestycji zbiegnie się w czasie z realizacją nowoczesnego placu zabaw dla dzieci, zlokalizowanego po środku osiedla.

fot. mat. prasowe

Osiedle Nowy Korczak, Antczak Residential Kalisz

Budowa pierwszych etapów rozpoczęła się jesienią 2015 roku, a całość inwestycji zostanie zakończona na przełomie 2020 i 2021 roku.


W IV etapie największym zainteresowaniem cieszą się piękne mieszkania na parterze. Ich wyróżnikiem są przynależne ogródki i tarasy nawet do 80 mkw powierzchni - podkreśla Izabela Płóciennik.

Z kolei w najbliższych tygodniach rozpocznie się budowa i sprzedaż kolejnego - V etapu. W siedmiopiętrowym budynku znajdzie się 31 lokali mieszkalnych. Analogicznie jak w budynku B3 na ostatniej kondygnacji zaprojektowano 4-pokojowe, 75 - metrowe mieszkanie z przeszklonym tarasem o powierzchni 44 mkw. Planowane zakończenie budowy tego etapu to III kwartał 2020 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: