eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Ziołowe w Tulcach

Osiedle Ziołowe w Tulcach

2019-04-19 00:36

Osiedle Ziołowe w Tulcach

Nowa inwestycja w podpoznańskich Tulcach © fot. mat. prasowe

Tulce, gmina Kleszczowo. Kilkanaście kilometrów od centrum Poznania. To właśnie w tej lokalizacji Kos-Dom Sp. z o.o. buduje Osiedle Ziołowe. Kameralny kompleks budynków w zabudowie szeregowej docelowo zaoferuje 38 domów o powierzchni 112 i 114 m kw. Pierwsze z nich będą gotowe już w III kwartale br.
Teren, na którym powstaje Osiedle Ziołowe w Tulcach, ograniczają ulice Chabrowa, Nagietkowa i Cyniowa. Obecnie trwają prace przy realizacji I etapu inwestycji, w ramach którego zaplanowano trzy zespoły budynków, łącznie 23 domy. Zespół nr 1 (domy 1-8) usytuowane są przy ostatniej z wymienionych ulic i ich budowa znajduje się w najbardziej zaawansowanym stadium. W położonych przy Chabrowej zespołach nr 2 i 3 (domy nr 9-23) zamontowano już okna i położono pokrycie dachowe. W II etapie prac przewidziano realizację kolejnych 15 domów. Należące do każdego z budynków działki będą sobie liczyć od 180 do 480 m kw.

Plany dewelopera uwzględniają również powstanie elementów małej architektury. Przy ulicy Chabrowej, wzdłuż zespołów nr 2 i 3 (domy nr 9-23) kładzione jest właśnie nawierzchnia z kostki brukowej.

W skład każdego z zespołów budynków wchodzić będą domy typu B (112,34 m kw.) i C (114,01 m kw.). W segmentach typu B, na parterze znajdzie się duży salon z aneksem kuchennym, toaleta i garaż. Na piętrze zlokalizowane zostaną trzy sypialnie i funkcjonalna garderoba oraz duża łazienka. Co warte podkreślenia, istnieje możliwość zaaranżowania przestrzeni w taki sposób, by na piętrze wydzielone zostały aż 4 pokoje. Drugi z proponowanych projektów – dom typu C o powierzchni 114 m kw. - zawiera na parterze salon, oddzielną jasną kuchnię z oknem, przedsionek z garderobą i łazienkę, a na piętrze cztery sypialnie oraz łazienkę.
- Nasi przyszli mieszkańcy sami wybierają, czy stawiają na większy metraż, czy może chcą mieć dodatkowo garaż. Własny, dom na Osiedlu Ziołowym w Tulcach daje wiele możliwości aranżacji – mówi Jan Kaczmarek reprezentujący firmę Kos-Dom.
Jak podkreśla przedstawiciel dewelopera, projekt powstał z myślą o tym, aby przyszli mieszkańcy mieli możliwie dużo przestrzeni. Pomiędzy domami szeregowymi zastosowano podwójną ścianę, która gwarantuje komfort akustyczny, a znaczne odległości pomiędzy poszczególnymi zespołami budynków zapewniają poczucie przestronności, którego doświadczyć można korzystając z własnego ogródka.

fot. mat. prasowe

Nowa inwestycja w podpoznańskich Tulcach

Osiedle Ziołowe w Tulcach powstaje w obrębie ulic Chabrowej, Nagietkowej i Cyniowej.


Inwestycja realizowana jest w Tulcach, przy granicy z poznańskim Szczepankowem, 14 km od Ronda Rataje. Niedaleko Osiedla Ziołowego znajduje się kompleksowe zaplecze handlowo-usługowe, a także placówki edukacyjne, co z pewnością docenią rodziny z dziećmi.
– Tulce to miejscowość dobrze rozwinięta, z pełną infrastrukturą, a jednocześnie nie ma tu aż tak wielu inwestycji deweloperskich. Dzięki temu nasi klienci, którzy wybiorą Osiedle Ziołowe, mogą poczuć spokój przedmieść – zaznacza Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom.
Dodatkowym atutem inwestycji jest dogodne położenie względem autostrady A2, a także drogi ekspresowej S5, co pozwoli dojechać w kilkanaście minut do Poznania czy Swarzędza.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: