eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nadmorski Dwór jeszcze większy

Nadmorski Dwór jeszcze większy

2019-05-14 10:31

Nadmorski Dwór jeszcze większy

Nadmorski Dwór © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Invest Komfort powiększa ofertę mieszkań dostępnych w ramach osiedla Nadmorski Dwór. Do sprzedaży trafiły właśnie dwa kolejne budynki, a w nich 60 mieszkań o powierzchni od 42 do 126 mkw. Niezaprzeczalnym atutem tej inwestycji jest jej położenie, czyli bezpośrednie sąsiedztwo Parku Regana oraz bliskość plaży, od której mieszkańców dzielić będzie zaledwie 900 metrów.

Wakacje trwają cały rok


Jak już wspomniano we wstępie, położenie to zdecydowanie jedna z największych zalet Nadmorskiego Dworu. Stworzono go przede wszystkim z myślą o tych, którzy cenią sobie równowagę pomiędzy pracą, a komfortowym i spokojnym życiem w otoczeniu natury. Inwestycja Invest Komfortu zlokalizowana jest w pasie nadmorskim, w pobliżu morza, lasu i rozległego Parku im. Ronalda Reagana. Sama działka, na której powstają budynki osiedla, to w niemal 50% zieleń, z którą korespondują drewniane elementy elewacji, tarasy na dachu oraz pnącza na budynkach.

Relaks dla mieszkańców ma zapewniać pokaźna strefa rekreacji ze specjalnie zaaranżowaną przestrzenią do piknikowania i odpoczynku oraz miejsca zabaw dla dzieci zanurzone w parkowej zieleni, gdzie na najmłodszych czekać będzie drewniany statek, pajęczyna do wspinania czy piaskownica z koparką. Dorośli powinni docenić przestrzeń wspólną, składającą się z sali klubowej i fitnessu z saunami.

fot. mat. prasowe

Nadmorski Dwór - widok od strony wody

Inwestycja usytuowana jest w pasie nadmorskim


Z myślą o rodzinach


Osiedle zaprasza przede wszystkim rodziny. Poza udogodnieniami części wspólnej, małżeństwa
z dziećmi mogą liczyć na bliskość publicznych i prywatnych placówek edukacyjnych, wśród których wymienić można przedszkola, szkoły podstawowe oraz zespoły szkół ogólnokształcących. Znaczący jest także łatwy dostęp do bogatej infrastruktury sąsiednich dzielnic: Brzeźna, Zaspy i Wrzeszcza. Dojazd do nich zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. Łatwo dojechać stąd nie tylko do centrum Gdańska, ale również do Sopotu i autostrady A-1, dzięki pobliskiemu tunelowi pod Martwą Wisłą. Sprawnie funkcjonuje również lokalna komunikacja tramwajowa, która może stanowić alternatywę dla podróży samochodem. Wszystko to pomaga zyskać więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

fot. mat. prasowe

Nadmorski Dwór - widok na park

Bliskość rozległego kompleksu parkowego stwarza wymarzone warunki do spacerów


Ponadczasowy styl


Kolejnymi atutami osiedla mają być estetyka budynków oraz wysoka jakość wykończenia. Architektura nawiązująca do nadmorskiego klimatu, wysokiej jakości materiały, pomyślane i starannie wykonane części wspólne – to rozpoznawalne elementy marki Invest Komfort.

fot. mat. prasowe

Nadmorski Dwór - widok na fitness

Atutem inwestycji ma być przestrzeń wspólna, składająca się z sali klubowej i fitnessu z saunami.


Nadmorski Dwór, dzięki dotychczasowym etapom i zdobytym nagrodom, ma już swoją renomę. Kolejne dwa budynki dla amatorów wakacji przez cały rok, ceniących życie w dużym mieście, a jednak w spokoju i otoczeniu przyrody, prawdopodobnie nie pozostaną na rynku zbyt długo.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: