eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Sol Marina. Nowe mieszkania w Gdańsku

Sol Marina. Nowe mieszkania w Gdańsku

2019-07-10 11:34

Sol Marina. Nowe mieszkania w Gdańsku

Sol Marina - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Sol Marina. Pod tą nazwą kryje się budowany tuż przy ujściu Martwej Wisły w Gdańsku kompleks mieszkaniowy z portfolio firmy Dekpol Deweloper. I etap prestiżowego projektu oferuje 92 apartamenty o powierzchniach od 39 do 89 m2. Zakończenie prac zaplanowano na 2021 rok. Ceny mieszkań rozpoczynają się od około 573 tys. zł netto.
Oficjalna sprzedaż Sol Marina właśnie się rozpoczęła. Kompleks wyróżnia przede wszystkim prywatna marina z dużą liczbą szerokich miejsc cumowniczych oraz kapitanatem, który zapewniać będzie jej kompleksową obsługę.
- Nasza najnowsza inwestycja powstaje z myślą zarówno o pasjonatach żeglarstwa oraz sportów wodnych, jak i osobach poszukujących całorocznego apartamentu w rekreacyjnej okolicy. Projekt jest unikalny w skali całego kraju. Łączyć będzie wysoki prestiż z bliskością licznych terenów zielonych pozwalających na aktywne spędzenie wolnego czasu. Taka oferta jest coraz częściej poszukiwana przez klientów – mówi Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

W pierwszym etapie inwestycji Dekpol Deweloper planuje realizację 13 kameralnych budynków z 92 apartamentami (dwu-, trzy- i czteropokojowymi) o powierzchniach od 39 do 89 m2. Wszystkie zostaną wyposażone w panoramiczne okna. Mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków i tarasów, na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony. Właściciele będą mieli również możliwość zakupu miejsca w marinie. Szerokie, ponad 5-metrowe miejsca do cumowania łodzi, mają umożliwiać swobodne manewry. Oddanie do użytkowania trzynastu kameralnych budynków planowane jest w 2021 roku.

Pierwszy etap obejmie również budowę 10-kondygnacyjnego budynku, w którym poza apartamentami zlokalizowana będzie komfortowa strefa rekreacyjna z basenem. Zaplanowany został także kapitanat, restauracja, centrum konferencyjno-biznesowe i sala zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla. Termin oddania tych obiektów planowany jest na 2021 rok. W ramach całej inwestycji realizowanej w trzech etapach powstanie łącznie kilkaset apartamentów. Projekt architektoniczny został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty.

fot. mat. prasowe

Sol Marina - wizualizacja

Inwestycję wyróżnia prywatna marina z dużą liczbą szerokich miejsc cumowniczych


Dużym atutem inwestycji jest jej unikatowa lokalizacja w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. Powstaje jednocześnie zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. To unikalny obszar na którym znajdują się aż dwa rezerwaty – Ptasi Raj i Mewia Łacha. Co istotne, cały kompleks będzie doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi. Od centrum Gdańska inwestycja jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: