eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Echo Investment buduje Osiedle Stacja 3.0

Echo Investment buduje Osiedle Stacja 3.0

2019-08-19 09:02

Echo Investment buduje Osiedle Stacja 3.0

Osiedle Stacja 3.0. - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Wrocławski Muchobór Wielki, ulica Młyńska, niedalekie sąsiedztwo Parku Tysiąclecia, Parku Przemysłowego, dworca kolejowego Wrocław Zachodni oraz wjazdu na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. To właśnie pod tym adresem Echo Investment prowadzi prace związane z realizacją Osiedla Stacja 3.0.
Na Osiedle Stacja 3.0 złożą się dwa budynki wielorodzinne, w których powstanie blisko 240 mieszkań wyposażonych w rozwiązania typu smart home. Ich mieszkańcy z poziomu zainstalowanej w telefonie aplikacji będą mogli zdalnie ustawić temperaturę w danym pomieszczeniu czy regulować natężenie oświetlenia. Na terenie inwestycji nie zabraknie stacji ładowania dla samochodów elektrycznych czy praktycznych wieszaków rowerowych. W ogólnodostępnej przestrzeni pojawi się także 9 inteligentnych, przeznaczonych na duże przesyłki skrzynek pakomatic. Ich adresaci o nadejściu paczki informowani będą SMSem, w którym znajdą też kod dostępu do skrzynki.
- Wrocław to miasto z energią, które przyciąga swoimi możliwościami i atrakcyjnością. Co roku rzesze ludzi przyjeżdżają tu żeby się uczyć, zdobywać doświadczenia zawodowe i rozpocząć dorosłe życie. Osiedle Stacja 3.0 to miejsce na dobry i wygodny start, życie na własny rachunek i na swoich zasadach. To dopasowana przestrzeń, doskonałe zagospodarowanie, zróżnicowane mieszkania w cichej części miasta, jednak dobrze zlokalizowane i z łatwym dojazdem do najważniejszych punktów miasta. – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment.

fot. mat. prasowe

Osiedle Stacja 3.0. - wizualizacja

Mieszkania w Osiedlu Stacja 3.0 wyposażone będą w rozwiązania smart, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo codziennego życia


Echo Investment od 12 lat tworzy we Wrocławiu miejsca, które wpisują się w krajobraz miasta. Dotychczas wybudował i dostarczył wrocławianom blisko 700 mieszkań, m.in. przy ul. Przy Słowiańskim Wzgórzu, Grota-Roweckiego 111 czy w osiedlu Zebra. W budowie ma jeszcze apartamenty w Ogrodach Graua przy ul. Sopockiej. Deweloper zbudował również centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki, czy pięć bardzo dobrych biurowców: Aquarius, Sagittarius Business House, Nobilis Business House, West Gate oraz West Link.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: