eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Lokum Siesta II. Dębniki z nowymi mieszkaniami

Lokum Siesta II. Dębniki z nowymi mieszkaniami

2019-11-04 10:55

Lokum Siesta II. Dębniki z nowymi mieszkaniami

Lokum Siesta © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Krakowskie Dębniki, teren pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. To właśnie pod tym adresem powstaje drugi etap osiedla Lokum Siesta. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 121 nowych mieszkań o podwyższonym standardzie. Ceny zaczynają się od 11 976,90 zł/m2.
Lokum Siesta powstaje w zacisznym, ale dobrze skomunikowanym z resztą miasta rejonie, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na krakowskich Dębnikach. W sąsiedztwie nie brakuje terenów zielonych, jak rozciągający się wzdłuż inwestycji Park Rzeczny Wilgi czy Park Skałki z urokliwym Zalewem Zakrzówek. Jednocześnie lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej, placówek edukacyjnych oraz instytucji kultury.

W ofercie dewelopera znalazło się 121 nowych mieszkań - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 32m² po przestronne, ponad 90-metrowe cztery pokoje. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 11 976,90 zł.

W ramach II etapu Lokum Siesta powstanie jeden 6-piętrowy budynek. Mieszkania na parterach będą miały ogródki, na piętrach – balkony, a część lokali na najwyższych kondygnacjach – przestronne tarasy. W projekcie przewidziane są miejsca postojowe naziemnie i w podziemnych garażach. Dla zapewnienia mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa teren osiedla będzie monitorowany.

Elegancka architektura budynków o prostych, klasycznych formach i stonowanej kolorystyce ma harmonijnie wpisywać się w malownicze otoczenie. Atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń wspólna osiedla ze starannie dobranymi gatunkami roślin, alejkami i strefami odpoczynku ma z kolei stanowić naturalne przedłużenie sąsiadujących z nim obszarów zielonych.

fot. mat. prasowe

Lokum Siesta - wizualizacja

Lokum Siesta to osiedle położone między ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą na Dębnikach- Lokum Siesta zapewnia wygodę wielkomiejskiego życia, a jednocześnie pozwala mieszkańcom cieszyć się pięknymi widokami i bliskością przyrody. Tak wyjątkowa lokalizacja, w połączeniu z wysokim standardem i zróżnicowaną ofertą mieszkań, zadecydowała o sukcesie osiedla, które w 2017 r. otrzymało GRAND PRIX i tytuł Mieszkaniowej Perły Krakowa za otwarcie na zieleń miejską oraz rozwiązania architektoniczne pozwalające przyszłym mieszkańcom na korzystanie z uroków rzeki Wilgi – mówi Bartosz Kuźniar, Prezes Zarządu Lokum Deweloper.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: