eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle domów Magenta w Rembertowie

Osiedle domów Magenta w Rembertowie

2010-06-01 11:30

Osiedle domów Magenta w Rembertowie

Osiedle Magenta © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Budowa Osiedla Magenta, inwestycji stołecznego dewelopera Dolcan, jest już na półmetku realizacji. Pierwszy etap zakłada wybudowanie 8 domów, z czego każdy będzie posiadał 3 segmenty. Jego planowane zakończenie przypada na grudzień 2010. Cena promocyjna za metr kwadratowy z działką rozpoczyna się od 4200 złotych brutto.
Wszystkie konstruowane budynki są dwukondygnacyjne, a łączna powierzchnia każdego z nich wynosi 169 m2. Poszczególne domy będą posiadać salon z jadalnią, kuchnię, pomieszczenie gospodarcze na parterze oraz 4 sypialnie, garderobę i 2 łazienki zlokalizowane na piętrze. Dodatkowo, budynki będą mieć poddasze, a także przynależną działkę o powierzchni od 190 do 311 m2 oraz garaż.

fot. mat. prasowe

Osiedle Magenta

Osiedle Magenta


Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Pilarzy i Kadrowej w Rembertowie, dzielnicy charakteryzującej się dużą ilością terenów zielonych. W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne i finansowe, a także basen, hale sportowe na terenie AON-u oraz park. Dodatkowo, Rembertów posiada również dobre połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy (SKM, autobusy).

fot. mat. prasowe

Osiedle Magenta

Osiedle Magenta

„Inwestycja dedykowana jest wszystkim osobom, które chcą mieszkać w domu z działką, mieć własną przestrzeń w zielonej okolicy, ale wciąż zachować możliwość szybkiego dojazdu do centrum stolicy” – mówi Rafał Stawski, Z-ca dyrektora ds. inwestycji Dolcan Sp. z o.o. „Osiedle skierowane jest zarówno do rodzin z dziećmi, jak i osób młodych, które chcą uciec od zgiełku aglomeracji” – dodaje.

Deweloper zakłada sukcesywną rozbudowę Osiedla Magenta o kolejne domy.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: