eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkania bezczynszowe w Warszawie

Mieszkania bezczynszowe w Warszawie

2010-09-07 09:49

Mieszkania bezczynszowe w Warszawie

Konik Polny © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (8)

Stołeczny deweloper Dolcan wprowadza na rynek nieruchomości mieszkania bezczynszowe. W związku z tym, jeszcze w tym kwartale rozpocznie się budowa czterech nowych inwestycji Spółki. Osiedla Konik Polny, Czerwona Jarzębina, Rudy Rydz oraz Kamyk Zielony mają gwarantować potencjalnym większe oszczędności, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum komfortu.
Mieszkania bezczynszowe mają przede wszystkim umożliwiać generowanie większych oszczędności, ze względu na niższe koszty eksploatacji oraz brak części wspólnych, które wymagają regularnego czyszczenia, przeglądu oraz konserwacji. Lokale tego typu pozwalają również na instalację elementów niedostępnych w blokach mieszkalnych, lecz mile widzianych przez lokatorów, np. kominka. Dodatkowo, do każdego z apartamentów deweloper dodaje miejsce parkingowe, co eliminuje konieczność zakupu miejsca w garażu i generuje kolejną oszczędność rzędu ok. 30 – 40 tys. złotych.

fot. mat. prasowe

Konik Polny

Konik Polny

Konik Polny - pierwsza z nowych inwestycji Dolcan jest osiedlem zlokalizowanym przy ulicy Lewandów na warszawskiej Białołęce. Dzielnica ta charakteryzuje się dogodną komunikacją z centrum miasta, a także obecnością licznych terenów zielonych, w tym parków - Picassa, Henrykowskiego oraz Strumykowego. Osoby preferujące aktywny wypoczynek docenią ponad trzydzieści kilometrów ścieżek rowerowych, dostępnych w pobliskim sąsiedztwie inwestycji. Dodatkowym atutem jest bliskość kompleksu handlowo – usługowego Targówek oraz licznych placówek oświatowych.

fot. mat. prasowe

Konik Polny

Konik Polny

W ramach tego projektu dostępne są mieszkania bezczynszowe, rozlokowane w 4 typach domów. Deweloper gwarantuje, że każde z nich posiada atrakcyjny układ pomieszczeń. Powierzchnia mieszkań wynosi od 59 do 83 m2. Osiedle objęte jest programem „Rodzina na Swoim”.

fot. mat. prasowe

Czerwona Jarzębina

Czerwona Jarzębina

Czerwona Jarzębina –osiedle położone na Warszawskim Targówku, w willowej dzielnicy Zacisze. Kameralny charakter najbliższej okolicy zapewnia sąsiedztwo domów o niskiej zabudowie oraz licznej zieleni – Parku Leśnego Bródno oraz Kanału Bródnowskiego. W sąsiedztwie znajdują się również liczne punkty handlowo – usługowe, klinika, przychodnia, a także dworzec Wileński. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy, za pośrednictwem licznych linii autobusowych oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury lokalnej. Osiedle skierowane jest m.in. do rodzin z dziećmi, tak więc dodatkowym atutem może okazać się pobliska obecność licznych placówek oświatowych.

Inwestycja składa się z 6 typów domów z mieszkaniami o zróżnicowanych powierzchniach, których przedział wynosi od 79 do 110 m2. Podobnie jak w przypadku Osiedla Konik Polny oraz innych nowości Dolcan, każdy z lokali zapewnia dostęp do własnego ogródka, wraz z ogrodzoną działką lub przestrzennego poddasza.

fot. mat. prasowe

Czerwona Jarzębina

Czerwona Jarzębina


 

1 2

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: