eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Kameralne w Warszawie

Osiedle Kameralne w Warszawie

2010-12-17 00:11

Osiedle Kameralne w Warszawie

Osiedle Kameralne w Warszawie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Grupa Deweloperska ROBYG poszerza swoją ofertę o kolejną dzielnicę Warszawy. Osiedle Kameralne powstanie na Bemowie, w okolicy skrzyżowania ulic Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Prace nad pierwszym etapem rozpoczną się w styczniu. Obejmuje on cztery budynki liczące łącznie 133 mieszkania.

fot. mat. prasowe

Osiedle Kameralne w Warszawie

Osiedle Kameralne w Warszawie


ROBYG swoje inwestycje prowadzi w Miasteczku Wilanów i na Żoliborzu, kilka lat temu zrealizowane zostały projekty na Ursynowie i Ochocie. W swoich planach rozwoju deweloper nie ukrywa, że interesuje go obecność także w innych dzielnicach. Pierwszą z nich będzie Bemowo, gdzie ROBYG prowadzi inwestycję dla Nanette Real Estate Group, jednego z głównych akcjonariuszy spółki.

W pierwszym etapie powstaną cztery budynki, liczące łącznie 133 mieszkania. Zgodnie z planem, trzy z nich to kameralne, dwupiętrowe nowoczesne kamieniczki. W każdej z nich znajdzie się niewielka liczba lokali. Obok nich powstanie też większy, czteropiętrowy budynek wielorodzinny mieszczący 94 mieszkania. I etap Osiedla Kameralnego będzie liczył około 7 800 m kw. PUM.

W budynkach zaplanowano mieszkania od kawalerek po czteropokojowe, o powierzchni od 30 m kw. do 113 m kw. Ich ceny będą się kształtowały od 6 099 zł/m kw. do 8 700 zł/m kw. Najpopularniejsze mieszkania dwupokojowe będzie można kupić już za 300 000 zł. Większość mieszkań będzie miała balkony, a te położone na parterze, tarasy i ogródki. Na osiedlu powstanie też ponad 130 miejsc parkingowych – w podziemnych garażach i przy budynkach (w tym miejsca zarezerwowane dla osób niepełnosprawnych).

Osiedle będzie cechować się nowoczesną architekturą. Nie zabraknie też eleganckich materiałów wykończeniowych. Będą to m.in. okładziny z naturalnego kamienia i materiałów drewnianych, elementy murowane z ozdobnych cegieł i drewniana stolarka okienna.

Jednocześnie inwestycja sąsiaduje z kluczowymi dla tej części stolicy ulicami: Połczyńską, Powstańców Śląskich, Dźwigową. Zapewniają one doskonałe połączenie z centrum miasta, możliwość przemieszczania się między dzielnicami oraz szybki wyjazd poza Warszawę.

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Kameralnego przebiegają trasy tramwajowe i autobusowe. Nieopodal planowana jest stacja II linii metra. Bardzo blisko stąd do Parku Górczewska, niedaleko są też parki Moczydło i im. Edwarda Szymańskiego. Nie brakuje też placówek edukacyjnych, obiektów sportowych. Bez żadnego problemu można także zrobić zakupy – Hala Wola i Fort Wola znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru, nieco dalej Wola Park i Centrum Bemowo.

fot. mat. prasowe

Osiedle Kameralne w Warszawie

Osiedle Kameralne w Warszawie


Budowa Osiedla Kameralnego rozpocznie się już w styczniu. Będzie prowadzona wieloetapowo. W pierwszym etapie równocześnie powstawać będą wszystkie cztery budynki. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już w czerwcu 2012 r.

Za projekt i jego realizację odpowiada ROBYG, jednak jego właścicielem jest holenderska spółka Nanette Real Estate Group. Jest ona jednym z akcjonariuszy ROBYG S.A.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.