eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Zen Garden w Warszawie

Osiedle Zen Garden w Warszawie

2011-05-31 11:23

Osiedle Zen Garden w Warszawie

Osiedle Zen Garden © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Prestige, deweloper aktywny na warszawskim rynku mieszkaniowym od prawie 20 lat, wprowadził do sprzedaży kolejny, już trzeci etap osiedla ZEN GARDEN zlokalizowanego w zielonej okolicy, przy ul. Szeligowskiej. W III etapie powstanie 61 mieszkań, a jego planowane oddanie do użytku to IV kwartał 2011 r.

fot. mat. prasowe

Osiedle Zen Garden

Osiedle Zen Garden

Deweloper gwarantuje, że realizowany projekt osiedla Zen Garden to atrakcyjna architektonicznie i lokalizacyjnie propozycja dla mieszkańców szukających we wnętrzach komfortu i relaksu. Architekci Prestige, projektując osiedle, zadbali nie tylko o zewnętrzną atrakcyjność budynków, ale także o funkcjonalność i ekskluzywność wykończenia ich wnętrza. Panoramiczne okna w salonach z widokiem na Warszawę oraz wysoki standard powierzchni wspólnych stanowią dopełnienie luksusowej oazy spokoju.

Atutem inwestycji ma być kameralna architektura wśród terenów zielonych i jednorodzinnej zabudowy, która powoduje, że projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem osób na co dzień oczekujących ciszy i spokoju, ale nie chcących rezygnować z atrakcji, jakie może im zaoferować bliskość miasta. Miejscowy plan zagospodarowania terenu daje mieszkańcom pewność, że w przyszłości w najbliższym sąsiedztwie nie pojawi się inna zabudowa wielorodzinna.

Zgodnie z zapewnieniami dewelopera, różnorodna oferta mieszkaniowa osiedla Zen Garden dostosowana jest do potrzeb zarówno osób poszukujących wygodnego podmiejskiego apartamentu, jak i inwestorów poszukujących niestandardowej propozycji na przedmieściach Warszawy. W ramach osiedla Zen Garden zaprojektowano stanowiące alternatywę dla domów duże lokale 3, 4 i 5 pokojowe o powierzchniach od 122 m2 do 200 m2. Funkcjonalne rozkłady, dobre doświetlenie, prywatne ogrody mają pozwalać cieszyć się codziennym komfortem bez trosk i kosztów typowych dla utrzymania dużej, samodzielnej nieruchomości. Uzupełnieniem oferty są funkcjonalne mieszkania 2 pokojowe o pow. od 47,79 m2.

fot. mat. prasowe

Osiedle Zen Garden

Osiedle Zen Garden

Przedział cenowy oferowanych mieszkań kształtuje się od 6 565 zł/m2 do 9 511 zł/m2. Z myślą o inwestycji Zen Garden bank przygotował ciekawe oferty kredytowe. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną garaże podziemne oraz starannie zaaranżowane tereny zielone z placem zabaw, terenami sportowymi i miejscem grillowym.

Osiedle jest położone na granicy dynamicznie rozbudowującej się zachodniej strefy Warszawy, w pobliżu ul. Lazurowej. Teren tzw. Szeligów to nowy obszar rozwoju stolicy z dogodnym dostępem do własnie oddanej do użytkowania północnej nitki obwodnicy autostradowej Warszawy, a w perspektywie do stacji końcowej II linii metra. Dodatkowym atutem lokalizacji ma być dogodne połączenie z ul. Połczyńską i ul. Górczewską, którymi w 10 minut można dojechać do centrum Warszawy.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Atelier Żoliborz w Warszawie

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.