eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Le Village w Józefosławiu

Osiedle Le Village w Józefosławiu

2011-10-21 00:11

Osiedle Le Village w Józefosławiu

Villa Creation inspirowana Bretanią © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Bouygues Immobilier Polska kończy realizację domów w stylu Bretania w inwestycji Le Village w podwarszawskim Józefosławiu. Wszystkie 43 domy oferowane w ramach etapu "Villa Creation" znalazły nabywców jeszcze przed ukończeniem prac budowlanych. Odbiór nieruchomości zaplanowano na grudzień br. Realizacja całej inwestycji zakończy się w 2015 roku.

fot. mat. prasowe

Villa Creation inspirowana Bretanią

Villa Creation inspirowana Bretanią

Osiedle „Le Village” zlokalizowane jest w Józefosławiu (gmina Piaseczno), przy ul. Cyraneczki w sąsiedztwie ulic Sybiraków i Julianowskiej, w odległości zaledwie kilkuset metrów od granic Warszawy oraz Lasu Kabackiego.

Koncepcją osiedla jest przeniesienie atmosfery francuskich miasteczek w okolice Warszawy. Inwestycję tworzą 233 domy, które odzwierciedlają cztery zróżnicowane style architektoniczne inspirowane czterema regionami Francji – Bretanią, Alzacją, Prowansją i Normandią.

„Villa Creation” tworzą 43 domy nawiązujące stylem do zabudowy Bretanii. Architektura regionu cechuje się prostotą i solidnością. Bretońskie domy są jasno otynkowane i mają spadziste dachy z ciemnej dachówki, ozdobione dwoma kominami. Narożniki wyłożone są kamieniami, do których nawiązuje odcień obramowań okiennych. Wszystkie domy z tego etapu dostępne były w unikalnej formule indywidualnego wykończenia wnętrz.

– W realizowanych przez nas inwestycjach niemal wszystkie lokale dostępne w ofercie znajdują nabywców jeszcze przed zakończeniem prac budowlanych, czego przykładem jest pierwszy etap inwestycji Villa Parc na warszawskiej Ochocie, czy też domy w formule „Villa Creation” na osiedlu Le Village. Cieszymy się, że nasza oferta mieszkań i domów trafia w gusta kolejnych nabywców na tak konkurencyjnym stołecznym rynku. Fakt, że wszystkie lokale znajdują nowych właścicieli jeszcze przez ukończeniem prac świadczy również o dużym zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci – powiedziała Katarzyna Rauber, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Bouygues Immobilier Polska.

fot. mat. prasowe

Villa Creation inspirowana Bretanią

Villa Creation inspirowana Bretanią

W ofercie Le Village znajdują się również domy typu Normandia oferowane w ramach etapu „Villa Contenta”. Dotychczas, deweloper sprzedał 50% spośród wszystkich zaplanowanych w nim domów. Termin odbioru budynków zaplanowano na II kwartał 2012 r. Realizacja całej inwestycji zakończy się w 2015 r.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: