eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kurkowa 14 - nowe mieszkania we Wrocławiu

Kurkowa 14 - nowe mieszkania we Wrocławiu

2012-06-27 13:05

Kurkowa 14 - nowe mieszkania we Wrocławiu

Wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Boom na Nadodrze trwa w najlepsze i z całą pewnością zasłużenie. Żaden inny zakątek Wrocławia nie ma takiego potencjału - lokalizacja w sercu miasta w połączeniu z unikalnym klimatem i architekturą daje mieszankę godną najbardziej stylowych światowych metropolii. Inwestycja, która niebawem wpisze się w krajobraz dzielnicy - pod adresem Kurkowa 14 - w żadnym stopniu ma nie ustępować ambitnym wzorcom z zachodnich stolic.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 1

Kurkowa 14 to mieszkania o zróżnicowanym metrażu, rozmieszczone na ośmiu kondygnacjach awangardowego budynku

Ulica Kurkowa niejako otwiera Nadodrze od strony zachodniej. Z jednej strony jest otwarta na rzekę, z drugiej - dogodnie skomunikowana z głównymi arteriami tej części miasta, Dubois i Pomorską. Obszerną działkę na lokalizację swojej nowej inwestycji wybrała wrocławska Grupa PROFIT Development w kooperacji z francuską grupą Nacarat. Minimalistyczny, funkcjonalny i szykowny budynek mieszkalny może stać się łakomym kąskiem dla tych, którzy chcą osiedlić się w zabytkowej części miasta, ale nie odpowiada im lokum w wiekowej kamienicy. Stworzenie miejsca do życia, pracy i twórczości w modernistycznych wnętrzach i klimatycznym, XIX-wiecznym otoczeniu - takie wyzwanie podjął deweloper.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 2

Minimalistyczna, otwarta na rzekę bryła, została zaprojektowana przez wrocławską pracownię architektoniczną Zbigniewa Maćkowa


Kurkowa 14 to mieszkania o zróżnicowanym metrażu, rozmieszczone na ośmiu kondygnacjach awangardowego budynku. Minimalistyczna, otwarta na rzekę bryła, zaprojektowana przez wrocławską pracownię architektoniczną Zbigniewa Maćkowa, ma wpisywać się w najbardziej aktualne i pożądane trendy urbanistyki i designu. Każde z mieszkań posiada balkon, a lokale położone na najwyższym piętrze - przestronne tarasy z widokiem na Odrę. Inwestor chce zachęcić do osiedlenia się na Nadodrzu zwłaszcza młodych wrocławian, proponując komfortowe mieszkania w atrakcyjnych cenach. Metr kwadratowy mieszkania w budynku pod adresem Kurkowa 14 będzie dostępny już w cenie 5900 złotych. Dodatkowo, obecnie w ramach tej ceny kupujący korzysta z promocyjnego harmonogramu płatności 10/90 oraz ma możliwość skorzystania z opcji wykończenia pod klucz. Nowa inwestycja Grupy PROFIT Development to przestrzeń do życia, ale także do pracy - w budynku znajdzie się miejsce dla lokali usługowych, a plan zagospodarowania terenu wokół kompleksu harmonijnie połączy ulice, ścieżki i parkingi z sąsiadującą linią brzegową.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 3

Każde z mieszkań posiada balkon, a lokale położone na najwyższym piętrze - przestronne tarasy z widokiem na Odrę


LIVE/WORK/CREATE - hasła widniejące na materiałach promocyjnych nowej nadodrzańskiej inwestycji mają dobrze podsumowywać jej charakter. Śródmiejski klimat, artystyczne sąsiedztwo i wyjątkowo dogodna lokalizacja mają z kolei czynić z Kurkowej 14 miejsce stworzone dla tych, którzy kochają miejski styl życia w najlepszym wydaniu.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: