eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty na Mokotowie

Apartamenty na Mokotowie

2012-09-22 00:20

Apartamenty na Mokotowie

Apartamenty na Mokotowie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

We wrześniu deweloper Wawel Service oddał do użytkowania "Apartamenty na Mokotowie" - ekskluzywny budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Rolnej 179 w Warszawie.

fot. mat. prasowe

Apartamenty na Mokotowie

Mieszkania o podwyższonym standardzie na Mokotowie


Wawel Service, deweloper z 20-letnim stażem na rynku, odebrał pozwolenie na użytkowanie inwestycji „Apartamenty na Mokotowie” położonej przy ul. Rolnej w Warszawie. Pierwsi lokatorzy komfortowego, starannie zaprojektowanego apartamentowca już niedługo będą mogli wprowadzać się do swoich mieszkań.

Pozwolenie na użytkowanie budynku to szczęśliwy finał sporów toczących się wokół warszawskiej inwestycji od 2009 roku. Przypomnijmy: deweloper otrzymał pozwolenie na budowę apartamentowca już w styczniu 2008 roku, jednak w lutym kolejnego roku mieszkańcy sąsiedztwa ul. Rolnej zaskarżyli je do wojewody oraz wojewódzkiego sądu administracyjnego. Mieszkańcy okolicy niesłusznie podważyli warunki zabudowy, na których oparte zostało pozwolenie na budowę. Po wieloletnich perypetiach w sądach kilku instancji Wawel Service otrzymał prawomocne i ostateczne pozwolenie na budowę. Decyzja nadająca ostateczność jego finalnej wersji zapadła wiosną 2012 roku. Na jej podstawie inwestycję dokończono oraz zgłoszono do użytkowania. Sytuacja prawna inwestycji została w pełni uregulowana. Dziś obecnym i przyszłym mieszkańcom „Apartamentów na Mokotowie” możemy z dumą pokazać kolejny dokument – pozwolenie na użytkowanie – komentuje sprawę Grzegorz Zagrabski, współwłaściciel Wawel Service.

fot. mat. prasowe

Apartamentowiec na Mokotowie

Apartamenty o metrażach: od 42 do 159 m2


Oddane do użytkowania „Apartamenty na Mokotowie” to kameralny obiekt, w którym znajdują się mieszkania o podwyższonym standardzie o metrażach: od 42 do 159 m2. Wszystkie wyposażone w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały mieszkania dwupoziomowe z prywatnymi tarasami.

Budynek zaprojektowano na planie dwóch prostokątów, co dało możliwość utworzenia zacisznego, otwierającego się w kierunku południowo-zachodnim patio – z bogatą zielenią i elementami małej architektury. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło, które podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.

fot. mat. prasowe

Nowy apartamentowiec na Mokotowie

Nowy apartamentowiec na Mokotowie - wnętrze


W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim oraz lokale wykończone pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców jest również architekt wnętrz, który pomoże zaaranżować przestrzeń nowego lokum i nadać mu niepowtarzalny charakter.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: