eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Dalia we Wrocławiu

Osiedle Dalia we Wrocławiu

2012-11-23 09:12

Osiedle Dalia we Wrocławiu

Fot. 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Północ Wrocławia dość długo miała kompleksy względem południa miasta, które rozrastało się bardziej dynamicznie na przestrzeni kilku ostatnich lat. Zupełnie niepotrzebnie. Osiedla takie, jak zielone Pawłowice, to wciąż ostoja dla mieszkańców aglomeracji. I propozycja godna rozpatrzenia w kontekście zakupu lokum na długie lata. Tu z propozycją wychodzi DOM.developer.
Własne M, mniejsze czy większe, to jedna z ważniejszych inwestycji. Nim zdecydujemy się na zaciągnięcie poważnych zobowiązań, skrupulatnie analizujemy wszelkie „za” i „przeciw” ofert na rynku pierwotnym. Rozwiązania najbardziej dogodne to takie, które łączą w sobie funkcjonalność, dogodną lokalizację i atrakcyjność projektu. Kompleks 20 dwupoziomowych mieszkań rodzinnych na wrocławskich Pawłowicach ma wyróżniać się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni. Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37m2 oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz duża łazienka. Na zewnątrz - taras z wyjściem do ogrodu. Dzięki rozlokowaniu budynków na kształt pierścienia, wjazd do garaży możliwy jest wyłącznie z przodu, tak, by nie zakłócać ciszy zielonych ogródków i wspólnego dziedzińca.

- Funkcjonalny, nowoczesny projekt architektoniczny to nie wszystko. Domy powstałe na osiedlu Dalia wyróżniają się starannym wykonaniem poszczególnych elementów, dbałością o detale. - mówi Mirosław Półtorak, Prezes DOM.developer. - Dodając do tego dobór wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, mamy do czynienia z „domami na czasie” - idealnie dopasowanymi do oczekiwań i wyobrażeń naszych klientów, znajdujących się dodatkowo w bliskim sąsiedztwie przyrody. - dodaje.

Zielone płuca Wrocławia

Dalia powstała w północnych rejonach Wrocławia, na osiedlu Pawłowice. Największe atuty tego obszaru to przede wszystkim cicha, spokojna i pełna terenów zielonych okolica. Pawłowice pod tym względem pozytywnie wyróżniają się na tle innych wrocławskich osiedli. Mieszkańcy Osiedla Dalia mogą korzystać z licznych tras spacerowych i rowerowych - chociażby na terenie przylegającego parku z XIX-wiecznym pałacem czy nad Stawem Pawłowickim. Tereny zielone w tym rejonie miasta służą jako miejsce do wypoczynku, uprawiania sportów czy zabaw dla dzieci. Zbliżają także człowieka do przyrody. - mówi Mirosław Półtorak - Pawłowice mogą szczycić się mianem „zielonych płuc Wrocławia”. Dlatego na miejsce naszej inwestycji wybraliśmy właśnie ten obszar. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią bliskość natury. - dodaje.

fot. mat. prasowe

Fot. 1

Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37m2 oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią.


Centrum nie jest daleko

Obawa przed przeprowadzką na obrzeża miasta często dotyczy odległości, jaka dzieli zielone osiedla od centrum. Inwestor Dalii rozwiewa tego rodzaju wątpliwości. Do osiedla można dojechać bezpośrednio przez centrum miasta (kierunek na Warszawę) lub nowym odcinkiem AOW, łączącej obwodnicę Wrocławia z drogami ekspresowymi w kierunku Warszawy i Poznania, której węzeł jest oddalony od inwestycji o 3 minuty jazdy samochodem. W pobliżu osiedla znajduje się pętla autobusowa linii 130, a w odległości kilkuset metrów w kierunku miasta położone są inne przystanki autobusowe oraz stacja szynobusu kursującego regularnie na trasie Wrocław Główny-Trzebnica.

fot. mat. prasowe

Fot. 2

Dzięki rozlokowaniu budynków na kształt pierścienia, wjazd do garaży możliwy jest wyłącznie z przodu, tak, by nie zakłócać ciszy zielonych ogródków i wspólnego dziedzińca.


Dalia to inwestycja w 100% ukończona, zrealizowana przez dewelopera zrzeszonego w Polskim Związku Firm Deweloperskich.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: