eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wróbla Staw Domy – ostatni etap już w sprzedaży

Wróbla Staw Domy – ostatni etap już w sprzedaży

2015-04-14 16:15

Wróbla Staw Domy – ostatni etap już w sprzedaży

Wróbla Staw Domy w Gdańsku © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Inpro S.A. poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży 18 domów w ramach ostatniego etapu osiedla Wróbla Staw Domy w Gdańsku. Inwestycja oddalona jest 5,5 km. od centrum, a każdy z domów posiada garaż oraz ogródek. Osoby ceniące odpoczynek na świeżym powietrzu mogą cieszyć się bliskością Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Przeczytaj także: Rodzinne Ogrody w Rosnowie pod Poznaniem

Wróbla Staw Domy to inwestycja, która składa się łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Osiedle położone jest w malowniczej okolicy przy jeziorze Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu, 5,5 km od centrum miasta, i jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami.

Należące do osiedla domy budowane są przy użyciu materiałów najlepszej jakości. Każdy z budynków będzie posiadał garaż oraz ogródek. Dodatkową korzyścią są kolektory słoneczne, uwzględnione w standardzie wyposażenia. Domy objęte są 5-letnią gwarancją.

fot. mat. prasowe

Wróbla Staw Domy

Do sprzedaży trafiło właśnie 18 domów w ramach etapu H gdańskiej inwestycji


W ramach osiedla powstają tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Osiedle będzie ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewni całodobowa, profesjonalna ochrona. Położony w pobliżu Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce do spacerów i rekreacji.

fot. mat. prasowe

Wróbla Staw Domy w Gdańsku

Wielkość domów wynosi od 139,6 mkw. do 166,3 mkw (wraz z garażem)


Inwestycja realizowana jest w 4 etapach. Oprócz 18 domów z ostatniego już etapu H, którego zakończenie budowy zaplanowano na 30.05.2016 r., w aktualnej ofercie pozostały jeszcze dwa domy z zakończonego już etapu C oraz trzy domy w ramach etapu D (koniec realizacji – 30.03.2015 r.). Powierzchnia domów wraz z garażem, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, wynosi od 139,6 mkw. do 166,3 mkw. Powierzchnia działek, na których postawione są domy, wynosi od 337 mkw. do 917 mkw. Ceny domu z działką zaczynają się od 815 000 zł brutto.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: