eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Polnord rozbudowuje Brzozowy Zakątek

Polnord rozbudowuje Brzozowy Zakątek

2016-05-12 11:20

Polnord rozbudowuje Brzozowy Zakątek

Brzozowy Zakątek - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Polnord ruszył ze sprzedażą mieszkań, które powstaną w ramach kolejnego etapu inwestycji Wilanów Brzozowy Zakątek. II faza prac zakończy się powstaniem 124 lokali o powierzchniach od 33 do 109 metrów kwadratowych. Niektóre z nich będą kwalifikować się do dopłat w ramach MdM. Nad projektem osiedla pracowała Grupa 5 Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji tym razem została spółka Budimex SA.

Przeczytaj także: Księżno - nowe osiedle społeczne Archicom

Nowy, czteropiętrowy budynek A2 dostarczy na warszawski rynek 124 mieszkania o dwustronnej ekspozycji, od niewielkich 33-metrowych kawalerek z oddzielnymi kuchniami, po czteropokojowe lokale o powierzchni 109 mkw. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni ma pozwolić na stworzenie wnętrza, które będzie w stanie sprostać indywidualnym potrzebom użytkowników. Tym, którzy nie chcą sami zajmować się wykończeniem wnętrz, deweloper proponuje trzy bogate pakiety wykończeniowe.

Do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon lub ogródek. Deweloper zapewnia o starannym i eleganckim wykończeniu strefy wejściowej do budynku i części wspólnych. W ramach inwestycji przewidziano również wózkownie i rowerownie, a także 67 prywatnych komórek lokatorskich i 8 boksów. W podziemnej hali garażowej, do której zjeżdżać będą cichobieżne windy, znajdzie się miejsce dla 18 samochodów.

Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej Grupa 5 Architekci, za generalne wykonawstwo budynku A2 odpowiada Budimex SA.

Brzozowy Zakątek to komfortowe, rodzinne osiedle położone w Wilanowie. Docelowo powstanie tu kompleks trzech nowoczesnych i kameralnych budynków, wkomponowanych w bujną roślinność zaprojektowaną na dziedzińcu. Znajdzie się na nim także strefa wypoczynku i rekreacji dla dorosłych i dzieci oraz wyjątkowy brzozowy zagajnik.

fot. mat. prasowe

Brzozowy Zakątek - wizualizacja 2

Inwestycja kwalifikuje się do dopłat w ramach MdM


Osiedle jest idealną propozycją dla aktywnych rodzin. Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Miasteczka Wilanów – oryginalnej, innowacyjnej struktury osiedlowej, łączącej funkcje mieszkalne z usługowo-handlowymi i biurowymi. Bliskie sąsiedztwo rezerwatu Skarpa Ursynowska i zespołu pałacowego w Wilanowie zapewnia idealne warunki do wypoczynku i rekreacji. Jednocześnie od centrum Warszawy dzieli mieszkańców zaledwie 9 km, a na miejscu potrzeby lokatorów zaspokaja lokalna infrastruktura, zlokalizowana także na osiedlu. W drugim budynku Brzozowego Zakątka Polnord zaplanował 4 lokale usługowe.

Brzozowy Zakątek jest dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta. W planach jest też rozbudowa siatki komunikacyjnej za sprawą południowej obwodnicy Warszawy oraz odtworzenia przedwojennej linii tramwajowej, biegnącej z centrum do Wilanowa.
– W odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów, rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w drugim budynku Brzozowego Zakątka. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 14 maja w godzinach 10-16 w biurze sprzedaży przy ul. Klimczaka 3 w Warszawie odbędzie się dzień otwarty. Tym razem będzie to Piknik z Radiem Kolor połączony z szeregiem atrakcyjnych promocji. Osoby zdecydowane na zakup własnego „M” tego dnia będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty cenowej, otrzymają także ubezpieczenie mieszkania gratis. Na wszystkich gości czekać będzie architekt, który doradzi, jak ciekawie i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Polnord SA.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: