eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › NOVÉLIA Bemowo: nowe mieszkania od Bouygues Immobilier

NOVÉLIA Bemowo: nowe mieszkania od Bouygues Immobilier

2021-09-21 08:49

NOVÉLIA Bemowo: nowe mieszkania od Bouygues Immobilier

NOVÉLIA Bemowo © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Na warszawskim Bemowie ruszają prace związane z realizacją projektu NOVÉLIA - kolejnej już inwestycji mieszkaniowej z portfolio firmy Bouygues Immobilier Polska. Plany zakładają powstanie 89 nowych mieszkań o powierzchniach od 35 do 126 mkw. Do każdego z nich należeć będzie balkon, taras lub - w przypadku parterów - przydomowy ogródek. Projektanci zadbali również o ekologiczny aspekt inwestycji.
NOVÉLIA Bemowo to 6-piętrowy budynek, który wyróżniać ma się ciekawą bryłą, której formę urozmaicać będą rytmiczne, modułowe uskoki. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 89 nowych mieszkań, głównie dwu- oraz trzypokojowych, ale dostępnych będzie również 7 lokali czteropokojowych. Ich powierzchnie zawierać będą się w przedziale od 35 do 126 mkw.

Lokale mieszkalne na parterze otrzymają wyjścia na ogródki, a każde z nowych mieszkań usytuowanych na kondygnacjach od 1 do 6 będzie miało balkon. Biały gradient szklanych balustrad balkonowych ma zapewniać mieszkańcom dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokale na najwyższym, szóstym piętrze – cofniętym w stosunku do elewacji o 3 metry – zaprojektowano z przestronnymi tarasami na dachu.

fot. mat. prasowe

NOVÉLIA Bemowo - wizualizacja 1

Projektanci przełamali formę budynku rytmicznymi, modułowymi uskokami


Nasz projekt stawia na nowoczesność i elegancję, na pewno nie jest monotonny. W pomysłowy sposób wykorzystuje formy geometryczne. Równocześnie zapewnia mieszkańcom komfort i funkcjonalność rozwiązań na najwyższym poziomie. Jakość architektury, w każdym aspekcie tej sztuki, jest dla nas kluczowa – mówi Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

NOVÉLIA Bemowo powstanie na osiedlu Górce, w centralnej części Bemowa, ale w kameralnej okolicy, przy ul. Wieśniaczej. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana, a już niedługo zyska pod tym względem bardzo mocny atut w postaci metra. Budowa stacji Bemowo jest już zaawansowana. Jej otwarcie, wraz z całym nowym odcinkiem M2, zaplanowano na przyszły rok. Stacja znajduje się 14 minut spacerem od NOVÉLII Bemowo.
Lokalizacja, charakter projektu i dostęp do metra to atuty zarówno z punktu widzenia rodzin czy singli szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów. Poza tym dobrym skomunikowaniem Bemowo ma też rozwiniętą ofertę handlową, usługową i edukacyjną. To dzielnica spokojna, z rozbudowaną miejską infrastrukturą, postrzegana jako rodzinna i młoda – zaznacza przedstawiciel Bouygues Immobilier Polska.

fot. mat. prasowe

NOVÉLIA Bemowo - wizualizacja 2

Do wyboru będzie łącznie 89 nowych mieszkań


Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a w budynku – energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu niższe będą koszty energii użytkowanej w częściach wspólnych. Obiekt zostanie też wyposażony w rozwiązania służące do retencji (czyli zatrzymania i wykorzystania) wody opadowej, która posłuży do utrzymania zieleni na terenie NOVÉLII Bemowo. W ramach inwestycji pojawią się także budki lęgowe dla ptaków oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki rowerowe.
Różnorodny wybór nowych mieszkań i dopracowane układy, umożliwiające bardzo dobre wykorzystanie powierzchni, to jeden z naszych znaków firmowych. Tak jak w każdej naszej inwestycji, projektanci zadbali też o staranną aranżację części wspólnych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również nowoczesne technologie, w tym inteligentne videodomofony, z obsługą poprzez smartfon. Poza tym, zgodnie z naszą filozofią, budynek zostanie wyposażony w szereg efektywnych i wypróbowanych rozwiązań ekologicznych – dodaje Cezary Grabowski.

fot. mat. prasowe

NOVÉLIA Bemowo - wizualizacja 3

Lokale mieszkalne na parterze otrzymają wyjścia na ogródki


50 procent zieleni


Około 10 minut jazdy rowerem wystarczy, by dotrzeć stąd do malowniczego parku Moczydło lub bardzo przyjaznego dla rodzin parku Górczewska. W okolicy nie brakuje również innych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych.

Bemowo to w ogóle jedna z najbardziej ekologicznych części Warszawy. Często jest nazywana nawet płucami stolicy. Jest to uzasadnione: tereny zielone zajmują aż 50% powierzchni dzielnicy. Nie ma tu również żadnych zakładów przemysłowych.

Działalność Bouygues Immobilier


Bouygues Immobilier Polska działa już od 2001 roku. Przez 20 lat firma zrealizowała w Polsce 55 projektów, tj. w sumie ponad 7900 nowych mieszkań i lokali usługowych. Buduje mieszkania i domy w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

W stolicy Bouygues Immobilier Polska do tej pory zrealizował już 46 inwestycji, m.in. na Wilanowie, Bemowie, Ursynowie, Pradze, Woli, Ochocie i w Śródmieściu. Obecnie realizuje 5 kolejnych projektów zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta.

Niedawno deweloper ogłosił swoją premierową inwestycję w Trójmieście. Projekt w Gdyni jest inspirowany charakterem miasta oraz słynnym gdyńskim modernizmem. Powstanie w wyjątkowej lokalizacji – w promieniu 1,5 kilometra znajdują się główne punkty i symbole miasta, w tym przystań jachtowa Marina Gdynia, statek Dar Pomorza i okręt ORP Błyskawica i plaża miejska.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: