eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Fadesa Polnord buduje Apartamenty Innova III we Wrocławiu

Fadesa Polnord buduje Apartamenty Innova III we Wrocławiu

2017-06-14 11:49

Fadesa Polnord buduje Apartamenty Innova III we Wrocławiu

Apartamenty Innova III - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Fadesa Polnord Polska ruszyła z realizacją kolejnej inwestycji mieszkaniowej. Budowane na wrocławskich Krzykach Apartamenty Innova III to kontynuacja powstałych już osiedli Innova i Moderno. Najnowsza realizacja dostarczy na dolnośląski rynek 211 lokali mieszkalnych. Pierwszy z zaplanowanych budynków ma być gotowy już w marcu nadchodzącego roku.
Apartamenty Innova III to kolejny etap prac, jakie Fadesa Polnord Polska prowadzi na wrocławskich Krzykach, w okolicach ulic Jesionowej, Pięknej i Nyskiej. Realizacja stanowi kontynuację ukończonych już osiedli Innova i Moderno. Projekt zakłada powstanie dwóch siedemnastopiętrowych apartamentowcach usytuowanych przy ulicy Jesionowej, a w nich 21 mieszkań z loggiami i balkonami oraz 256 miejscami parkingowymi. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród szerokiej gamy lokali: od kompaktowych kawalerek o powierzchni 33 mkw. po czteropokojowe, ponad stumetrowe powierzchnie.

Dobre nasłonecznienie mieszkań zapewnić mają panoramiczne okna, przez które z apartamentów usytuowanych na wyższych kondygnacjach podziwiać będzie można panoramę Wrocławia.

Poza lokalem usługowym, na parterze i dwóch kondygnacjach podziemnych znajduje się garaż z wjazdem od ulicy Jesionowej. W budynku przewidziane zostały także miejsca postojowe na jednoślady, komórki lokatorskie oraz specjalne schowki na wózki.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się na początku marca br. Zgodnie z polityką jakości Fadesa Polnord Polska, Apartamenty Innova III zaczęły powstawać wcześniej niż mieszkania weszły do oferty. Początkowe dni sprzedaży w jednym z dwóch budynków, którego sprzedaż rozpoczęła się w kwietniu 2017 roku przyniosły ponad 40 proc. rezerwacji i kilka zawartych transakcji.

Ceny apartamentów usytuowanych na 15 niższych kondygnacjach kształtują się w przedziale od 6097 zł/mkw. do 6697 zł/mkw. Mieszkania na 16. i 17. piętrze kosztują 9000 zł za metr kw. Deweloper oferuje dwa harmonogramy płatności. Pierwszy obejmuje 100 proc. wpłaty w trakcie budowy. W drugim harmonogramie 30/70 - 30 proc. wartości nieruchomości płatne jest na początku w 3 ratach, a pozostałe 70 proc. przed odbiorem mieszkania.

Na kilkuprocentowy rabat mogą liczyć klienci, którzy zakupili już mieszkanie w inwestycji FPP.

Prestiżowa lokalizacja, rozwinięta infrastruktura, funkcjonalny rozkład wnętrz, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i staranne rozplanowanie przestrzeni wspólnych mają sprawiać, że Apartamenty Innova spełnią oczekiwania osób poszukujących wygodnego miejsca do życia.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Innova III - wizualizacja 1

W dwóch siedemnastopiętrowych apartamentowcach, które staną przy ulicy Jesionowej znajdzie się 211 mieszkań


Apartamenty Innova powinny również wzbudzić zainteresowanie rodzin z dziećmi. Na jego terenie znajdzie się plac zabaw. W pobliżu inwestycji mieści się przedszkole państwowe i prywatne, a w odległości około 150 metrów znajduje się szkoła podstawowa. Podobnie, jak wszystkie projekty Fadesa Polnord Polska, osiedle zapewnia dostęp do terenów zielonych. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie zagospodarowana zielenią, a położone nieopodal obszary rekreacyjne dają możliwość aktywnego wypoczynku, zarówno najmłodszym mieszkańcom osiedla, jak i dorosłym.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, park, centrum handlowe Arkady Wrocławskie, boisko do gry w piłkę i aquapark. W odległości kilkuset metrów od osiedla działają gabinety lekarskie, apteka, salon optyczny i mieszczą się banki.

Apartamenty Innova są położone 2 km od Dworca Głównego PKP i centralnego dworca PKS. A jedną z największych zalet lokalizacji jest niewielka odległość od centrum miasta i wrocławskiego Rynku.

Projekt inwestycji przygotowany został w pracowni architektonicznej Pro Art Konopka. Generalnym wykonawcą inwestycji Apartamenty Innova III jest firma HARAS. Prace budowlane jednego budynku mają zakończyć się w marcu, a drugiego w maju 2019 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.