eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Cerisier Résidence. Nowe mieszkania już za niespełna rok

Cerisier Résidence. Nowe mieszkania już za niespełna rok

2019-10-02 12:23

Cerisier Résidence. Nowe mieszkania już za niespełna rok

Cerisier Résidence © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Ulica Smardzewska, poznański Grunwald. To właśnie pod tym adresem trwają prace nad Cerisier Résidence. Kameralny, trzypiętrowy budynek, położony w niedalekim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, dostarczy na wielkopolski rynek 106 lokali, których powierzchnie sięgać będą 90 mkw. Nowe mieszkania mają być gotowe do odbioru już za niespełna rok.
Cerisier Résidence to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny ze 106 mieszkaniami o podwyższonym standardzie i - jak gwarantuje deweloper - funkcjonalnych rozkładach. Każde z nich posiadać będzie balkon lub przydomowy ogródek o powierzchni, która może sięgać nawet 200 mkw.

W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe 28-metrowe kawalerki, jak i przestronne, liczące sobie nawet 90 mkw. cztery pokoje. Z myślą o zmotoryzowanych powstaną miejsca parkingowe w podziemnym garażu, a miłośnicy ekologicznego przemierzania miasta na dwóch kółkach zyskają dostęp do rowerowni. W centrum budynku powstanie zielone patio, na którym znajdą się ławki z pergolami. Zaplanowano również reprezentacyjne hole wejściowe oraz portale drzwiowe i podświetlone elewacje. Deweloper planuje także zasadzenie drzewek wiśniowych. Cerisier Résidence będzie przyjazne osobom niepełnosprawnym. We wszystkich mieszkaniach zamontowane zostaną wideodomofony, a na terenie całego obiektu - monitoring.
- To nasza druga inwestycja w Poznaniu. Tym razem postawiliśmy na kameralny charakter budynku, tak by pasował do atmosfery całej dzielnicy – mówi Adam Skóra, dyrektor oddziału Poznań Bouygues Immobilier Polska, który wraz z mieszkańcami uroczyście wkopał kamień węgielny pod Cerisier Résidence.

Prace w toku


Prace przy inwestycji nabierają tempa.
Wykonujemy konstrukcję na pierwszym i drugim piętrze budynku. Wszystko idzie zgodnie z planem - mówi Przemysław Karwacki, kierownik budowy z CFE Polska.
Lada dzień mają ruszyć również roboty związane z położeniem izolacji przeciwwilgociowej na stropie wieńczącym podziemną część budynku. Następnie ekipa przystąpi do murowania ścianek działowych w mieszkaniach oraz prac instalacyjne w podziemnej hali garażowej.

fot. mat. prasowe

Cerisier Résidence - wizualizacja 1

Cerisier Résidence to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny na poznańskim Grunwaldzie

- W dalszej perspektywie wykonamy instalację elektryczną i sanitarną w mieszkaniach, montaż stolarki okiennej, tynkowanie oraz posadzki w mieszkaniach. Koniec prac konstrukcyjnych planujemy na początek grudnia – wymienia Przemysław Karwacki.

fot. mat. prasowe

Cerisier Résidence - wizualizacja 2

Pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze już za niecały rok


Cerisier Résidence znajduje się w samym centrum Grunwaldu, niedaleko Lasku Marcelińskiego. W pobliżu są przystanki komunikacji zbiorowej, a także dyskonty spożywcze, placówki edukacyjne (żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa), urząd pocztowy, placówki medyczne oraz restauracje. Zakończenie inwestycji planowane jest w lecie 2020 roku.

Trzecia inwestycja w Poznaniu


Cerisier Résidence to jedna z trzech inwestycji Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. Pozostałe dwie to charakterystyczna Manufaktura Stare Miasto, zlokalizowana w centrum miasta i licząca 79 lokali mieszkalnych oraz Soleil de Malta na Łacinie, w ofercie której znajduje się 318 mieszkań.

fot. mat. prasowe

Cerisier Résidence - wizualizacja 3

W ofercie znajdą się kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 28 do 90 mkw.


Bouygues Immobilier działa na polskim rynku od 2001 roku. Swoje inwestycje realizował już w Warszawie, Wrocławiu, a od niedawna także w Poznaniu. Łącznie Bouygues Immobilier oddał do użytkowania 5500 mieszkań w 38 inwestycjach.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: