eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ile kosztuje nowa kawalerka?

Ile kosztuje nowa kawalerka?

2016-05-15 00:20

Ile kosztuje nowa kawalerka?

Lokum di Trevi VII - wizualizacja © fot. mat. prasowe

W których inwestycjach deweloperzy oferują mieszkania jednopokojowe? W jakich cenach je kupimy? Portal nieruchomości Dompress.pl sprawdził dostępność takich lokali w nowych osiedlach.

Przeczytaj także: Kto kupuje mieszkania od deweloperów?

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


W każdym z naszych projektów można znaleźć mieszkania jednopokojowe. Powierzchnia tego typu lokali zaczyna się od 25 mkw. Oferujemy także kompaktowe mieszkania dwupokojowe liczące 34 mkw. Ich udział w strukturze inwestycji zależy od lokalizacji. W projektach znajdujących się w centrum miast zdecydowanie przeważają małe mieszkania, szczególnie poszukiwane przez klientów zainteresowanych zakupem inwestycyjnym. Na obrzeżach miast, gdzie nabywcy zaspokajają własne potrzeby mieszkaniowe udział tzw. kawalerek jest marginalny. Ceny są uzależnione od lokalizacji inwestycji, piętra, na którym znajduje się mieszkanie, a także jego układu. W nasze ofercie ceny takich lokali zaczynają się od 5 tys. zł/mkw.

Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.


Jednopokojowe mieszkania mamy w ofercie we wrocławskiej inwestycji Siena (Śródmieście). Kawalerki o metrażu do 34 mkw. cieszą się popularnością wśród klientów kupujących nieruchomości w celach inwestycyjnych. Cena za metr kwadratowy w przypadku mieszkań jednopokojowych to ok. 6400 zł.

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord


Dostosowując się do potrzeb naszych klientów w każdej inwestycji przygotowujemy ofertę ustawnych, kompaktowych mieszkań jednopokojowych. Kawalerki cieszą się powodzeniem wśród osób młodych, a także inwestorów, którzy kupują mieszkanie z myślą o wynajmie i często decydują się też na wykończenie pod klucz. Obecnie mieszkania jednopokojowe oferujemy w Warszawie (osiedle Brzozowy Zakątek), podwarszawskich Ząbkach (Neptun II), Łodzi (City Park), Szczecinie (Ku Słońcu) oraz Olsztynie (Tęczowy Las). Przykładowo kawalerkę o powierzchni 30 mkw. z balkonem w urokliwym olsztyńskim Tęczowym Lesie można nabyć w cenie od 4570 zł za mkw. Osiedle sąsiaduje z jeziorem Bartąg. Mieszkańcy mają jednocześnie dostęp do rozległych terenów rekreacyjnych i lokalnej infrastruktury, a dojazd do centrum Olsztyna zajmuje tylko chwilę.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


W zasadzie we wszystkich warszawskich inwestycjach mamy w ofercie kawalerki. Jedynym wyjątkiem jest projekt Apartamenty Marymont, gdzie najmniejsze zaprojektowane mieszkania to lokale dwupokojowe. Jeśli chodzi o aktualną ofertę mieszkań jednopokojowych to warto zwrócić uwagę na szeroką gamę takich lokali w inwestycji Kolska od Nowa. Oferujemy tam kawalerki w zróżnicowanych metrażach od 33 do 43 mkw. Są to, zarówno lokale z wydzielona kuchnią, jak również z aneksem kuchennym.

Lidia Fedorczuk, manager sprzedaży w Atlas Estates


W ofercie drugiego etapu inwestycji Apartamenty Krasińskiego, zlokalizowanej w zacisznym zakątku zielonego warszawskiego Żoliborza, u zbiegu ulic Krasińskiego i Przasnyskiej posiadamy kilka mieszkań jednopokojowych o powierzchni od 33 mkw. Mieszkania wyróżniają się dużymi przeszkleniami, a ich układ funkcjonalny daje możliwość zaaranżowania przestrzeni z wydzielonym aneksem sypialnianym. Ich ceny zaczynają się od 310 tys. zł.

fot. mat. prasowe

Lokum di Trevi VII - wizualizacja

Inwestycja usytuowana jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, pomiędzy ulicami Tarnogajską, Klimasa i Międzyleską.


Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic


W każdej inwestycji projekt przewiduje mieszkania jednopokojowe. Największym zainteresowaniem cieszą się najmniejsze mieszkania, o powierzchni do 30 mkw. Przy minimalnie większym metrażu 32-34 mkw. klienci oczekują już mieszkań dwupokojowych.

Marcin Mielcarz, wiceprezes zarządu Grupy Inwest


Mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 27 mkw. do 32 mkw. posiadamy obecnie w kilku warszawskich inwestycjach, m.in. w projekcie przy ulicy Szklanych Domów (w rejonie ulicy Szaserów), przy ulicy Kałuszyńskiej na Kamionku oraz w inwestycji Garibaldiego przy Rondzie Wiatraczna. Tego typu mieszkania są dostępne w cenie 7800 zł/mkw. i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów.
Przeczytaj także: Kawalerka dobrem luksusowym Kawalerka dobrem luksusowym

 

1 2

następna

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • mokka3 / 2016-05-20 14:24:35

    Nowe i najtańsze kawalerki w Warszawie można kupić na osiedlu Zielona Dolina za 160 tys zł, to nie jest moim zdaniem wygórowana cena jak na stolicę. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: