eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem

Osiedle Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem

2011-10-23 00:19

Osiedle Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

ZAMKOWA to kolejny etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki w podpoznańskiej Dąbrówce, zaprojektowany i w niespełna 20 miesięcy kompleksowo zrealizowany przez firmę PTB Nickel.

Przeczytaj także: Osiedle Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem w rozbudowie

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Wizualizacja inwestycji

Kolejna zrealizowana przez PTB Nickel inwestycja mieszkaniowa to zespół niewielkich domów jedno- i wielorodzinnych, położonych w pobliżu zabytkowego parku i lasu. Ich charakter budują wielkie tarasy na dachach oraz oszklone loggie, które mogą pełnić rolę ogrodów zimowych.

W Dąbrówce przy ul. Zamkowej i Komornickiej powstało 41 budynków zlokalizowanych w 15 kompleksach, w tym 15 domków jednorodzinnych o powierzchni prawie 100 m2 oraz 112 mieszkań od ok. 50 do ponad 80 m2. Wszystkie lokale na parterze oraz wybrane na piętrze wyposażone zostały dodatkowo we własne ogrody. Osiedle położone jest w odległości 4 km od granic Poznania, 15 km od centrum i 6 km od portu lotniczego, w bliskim sąsiedztwie powstającej zachodniej obwodnicy miasta. Na jego terenie firma PTB Nickel buduje obecnie galerię handlową Dąbrówka o powierzchni użytkowej 2300 m2. Obiekt ma zostać oddany do użytku już za kilka miesięcy.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Wizualizacja inwestycji


- Osiedle Księżnej Dąbrówki, a szczególnie jej kolejny etap Zamkowa, to jedna z ciekawszych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez naszą firmę – twierdzi Katarzyna Salamonik, kierownik marketingu PTB Nickel. – Nasi pracownicy uczestniczyli w jej przygotowaniu już na etapie tworzenia samej koncepcji nowego osiedla. Nad projektem Zamkowa pracowali wspólnie architekci, urbaniści, specjaliści od budownictwa, sprzedawcy, marketingowcy, a nawet psycholog. Naszym zadaniem było stworzenie mieszkań-domów, czyli lokali, które na stosunkowo niewielkiej powierzchni miałyby udogodnienia typowe dla domów jednorodzinnych. Mam nadzieję, że ostateczny efekt naszej pracy spełnił oczekiwania mieszkańców nowego osiedla.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Wizualizacja inwestycji


Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: