eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Willa Wrocław już gotowa

Willa Wrocław już gotowa

2014-08-13 13:03

Willa Wrocław już gotowa

Willa Wrocław - fot. 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Willa Wrocław, pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Matusewicz Development, właśnie otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Klienci mogą wybierać spośród 89 mieszkań o podwyższonym standardzie i powierzchniach od 54 do 147 metrów kwadratowych.

Przeczytaj także: Apartamenty na Powiślu ukończone

Inwestor zakończył budowę pierwszego etapu, obejmującego osiem dwupiętrowych budynków. Decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z dnia 28.07.2014 r. zostały one oddane do użytku. W planach inwestora przewidziany jest drugi etap, w którym powstaną jeszcze trzy apartamentowce.

– Willa Wrocław to nasza pierwsza inwestycja mieszkaniowa, tym bardziej jesteśmy dumni, że wykonaliśmy założony plan w 100%. Chcieliśmy stworzyć nie tylko ekskluzywną przestrzeń mieszkalną, ale także nową jakość życia – mówi Tadeusz Matusewicz, prezes firmy Matusewicz Development.

Trend mieszkania w pobliżu centrum, przy jednoczesnej bliskości terenów rekreacyjnych, sprawił, że inwestor zdecydował się na lokalizację przy ul. Rybnickiej 18. Położenie u zbiegu ul. Armii Krajowej oraz ul. Krakowskiej ułatwia sprawną komunikację z centrum miasta, zapewniając także dostęp do Parku Wschodniego, który znajduje się zaledwie 5 m od granic osiedla.

Gotowe, oddane do użytku lokale dają kupującym poczucie bezpieczeństwa i dobrze ulokowanych oszczędności. Śledząc wyniki ostatnich badań można wyciągnąć wniosek, że wolimy zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy i kupować już istniejące mieszkania. Wybieramy te, do których można wejść i zobaczyć je na własne oczy, a nie te, które są dopiero na etapie projektu. Oznacza to, iż w dobie wszechobecnej wizji kryzysu coraz rzadziej decydujemy się na projekt, który jest na etapie tzw. dziury w ziemi. Boimy się, że budynek nigdy nie powstanie, natomiast zaliczka przepadnie lub będzie trudno ją odzyskać.

fot. mat. prasowe

Willa Wrocław - fot. 1

Inwestor zakończył budowę pierwszego etapu, obejmującego osiem dwupiętrowych budynków.


– Willa Wrocław nie oferuje fantazji ani wizualizacji, tylko apartamenty gotowe do zamieszkania. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które decydując się na zakup mieszkania, chcą jak najszybciej się do niego wprowadzić – podsumowuje Tadeusz Matusewicz.

Osiedle graniczące od północnej strony z Parkiem Wschodnim, oferuje apartamenty o zróżnicowanych powierzchniach, od 54 do 147m2. Przy budowie oraz wykończeniu wnętrz posłużono się naturalnymi materiałami, takimi jak kamień, szkło czy egzotyczne drewno.

fot. mat. prasowe

Willa Wrocław - fot. 2

Inwestycja jest położona 5 m od granic Parku Wschodniego i tylko 5 km od ścisłego centrum miasta.


W inwestycji wykorzystano technologie przyjazne środowisku, np. panele solarne znajdujące się na dachach budynków czy grzejniki kanałowe zamontowane wzdłuż okien. Wszystkie ściany wykonane są z ceramicznej cegły, która jest doskonałym izolatorem ciepła, wykazując przy tym właściwości dźwiękoszczelne.

Willa Wrocław to osiedle zlokalizowane przy ul. Rybnickiej 18 (u zbiegu ul. Armii Krajowej oraz ul. Krakowskiej) we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Inwestycja jest położona 5 m od granic Parku Wschodniego i tylko 5 km od ścisłego centrum miasta. Do użytku oddanych zostało 8 dwupiętrowych budynków oferujących 89 apartamentów o podwyższonym standardzie i powierzchni 54 -147 m2. Jest to pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Matusewicz Development Sp. z o.o. Sp. kom.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: