eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty na Powiślu ukończone

Apartamenty na Powiślu ukończone

2014-03-14 11:51

Apartamenty na Powiślu ukończone

Na Powiślu © fot. mat. prasowe

Apartamenty Na Powiślu zostały ukończone. W ramach inwestycji powstał zespół pięciu sześciopiętrowych kamienic, który dostarczył na warszawski rynek nieruchomości 139 apartamentów o powierzchni do 140 metrów kwadratowych. Osiedle posiada monitoring, rozwiązania przyjazne dla osób niepełnosprawnych, recepcję, własną stację uzdatniania wody oraz ogród z placem zabaw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 13 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Przeczytaj także: Willa Wrocław już gotowa

Praca budowlane zakończone zostały w planowanym terminie. Inwestor otrzymał już ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Obecnie inwestycja przy ulicy Kruczkowskiego 4 oczekuje jedynie na odbiór dokona odbioru projektu od generalnego wykonawcy, co ma nastąpić pod koniec marca.

- Zakończyliśmy budowę Apartamentów NA POWIŚLU w momencie, gdy sytuacja rynkowa staje się bardziej korzystna. Dziś prognoza wzrostu rynku dóbr luksusowych, a do takich należą nasze apartamenty, jest lepsza niż dla całej gospodarki – mówi Andrzej Kaczmarek, Prezes Zarządu Powiśle Park Sp. z o.o. – Stale odnotowujemy wzrost zainteresowania projektem ze strony inwestorów, co ma szansę przełożyć się na szybszą realizację planów
sprzedażowych.

Już z rogu ulic Kruczkowskiego i Ludnej widoczna jest kamienna elewacja, ozdobiona perforowanymi panelami w kolorze miedzi, których rysunek nawiązuje do bujnej roślinności otaczających budynki parków. Na placu oddzielającym kompleks apartamentów od sąsiadującego z nim nowoczesnego budynku biurowego klasy A ustawiono szereg odrestaurowanych zabytkowych latarni gazowych, które przypominają o historii tej części Powiśla.

NA POWIŚLU to zespół sześciopiętrowych kamienic, w których znajduje się recepcja, położony na podziemnej kondygnacji parking oraz 139 apartamentów o powierzchni do 140 mkw. Z myślą o poszukujących dużych przestrzeni klientach, apartamenty zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić funkcjonalne połączenie sąsiadujących ze sobą lokali.

Jak zapewnia inwestor, projekt charakteryzuje się wysoką jakością materiałów, dużymi, drewnianymi oknami o wysokim współczynniku dźwiękochłonności oraz sięgającą 3 metrów wysokością pomieszczeń. Inwestycję mają wyróżniać również innowacyjne rozwiązania grzewczo-klimatyzacyjne, umożliwiające indywidualne sterowanie komfortem cieplnym. Klimatyzacja funkcjonuje na bazie wody lodowej, produkowanej w zasilającym osiedle układzie tzw. trójgeneracji gazowej, rozwiązaniu stosowanym w mieszkalnictwie w wielu miastach na świecie, m.in. w Paryżu, Sidney czy Nowym Jorku. Zespół kamienic posiada również własną stację uzdatniania wody. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie concierge, a także ogród z bezpiecznym placem zabaw. Osiedle jest monitorowane i całkowicie dostępne dla osób niepełnosprawnych. Ceny apartamentów wynoszą od ok. 13 tys. zł do 23 tys. zł za mkw.

fot. mat. prasowe

Na Powiślu

Na placu oddzielającym kompleks apartamentów od sąsiadującego z nim nowoczesnego budynku biurowego klasy A ustawiono szereg odrestaurowanych zabytkowych latarni gazowych, które przypominają o historii tej części Powiśla.


Otoczone trzema śródmiejskimi parkami Apartamenty NA POWIŚLU oferują także prestiżowe sąsiedztwo. W promieniu kilkuset metrów trafimy na znany z butików luksusowych marek Plac Trzech Krzyży, przyciągający spacerowiczów Nowy Świat, słynącą ze znajdującego się na dachu ogrodu Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego czy budynek Giełdy Papierów Wartościowych.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: