eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Angel City Wrocław z pozwoleniem na budowę

Angel City Wrocław z pozwoleniem na budowę

2018-12-19 09:17

Angel City Wrocław z pozwoleniem na budowę

Angel City Wrocław © fot. mat. prasowe

Wrocławskie Przedmieście Oławskie, zbieg ul. Walońskiej i Traugutta. To właśnie pod tym adresem, w sąsiedztwie Angel Wings i Angel River, wzniesie się kolejna prestiżowa inwestycja - Angel City. Prace już ruszyły. Ich zakończenie zaplanowano na II kwartał 2021 roku. Projekt budynku powstał w Londynie.

Przeczytaj także: Willa Wrocław już gotowa

– Poza samym projektem jednym z największych atutów inwestycji jest jej lokalizacja. To centrum miasta, ale w sąsiedztwie terenów rekreacyjnymi, realizowanych w ramach rewitalizacji nabrzeży rzeki Oławy – podkreśla Ron Ben Shahar, partner grupy deweloperskiej Angel Poland.

Angel City stanie na działce usytuowanej na skrzyżowaniu ul. Traugutta z Walońską. W budynku o zróżnicowanej wysokości (6 pięter od ulicy Traugutta i 9 od strony ulicy Walońskiej) znajdzie się 370 mieszkań. Większość z nich będzie wyposażona w tarasy, balkony lub loggie.
- W Angel City, podobnie jak w apartamentowcach Wings i River, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprojektowaliśmy różne typy mieszkań, od kameralnych - jednopokojowych, aż po komfortowe, stumetrowe apartamenty z widokami na południe Wrocławia. Mieszkańcy podobnie jak w nowo wybudowanym Angel River, będą mogli liczyć na wiele udogodnień w obiekcie. Przewidziano również prawie 2000 mkw. powierzchni usługowej na parterze budynku – zapowiada Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar Zachód.

fot. mat. prasowe

Angel City Wrocław

Zaprojektowany w Londynie budynek powstanie na Przedmieściu Oławskim


Angel City Wrocław to kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po zrealizowanych OVO Wrocław, The Granary, Angel River, Angel Care, Angel Wings. Natomiast wśród krakowskich projektów grupy deweloperskiej są Angel Wawel, Angel City Kraków, Angel Plaza i realizowany luksusowy apartamentowiec Angel Stradom wraz z pięciogwiazdkowym hotelem u podnóża Wawelu. Projekt architektoniczny Angel City Wrocław przygotowała renomowana angielska pracownia EPR Architects z Londynu.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: