eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Niemcewicza 19. Nowe apartamenty na Starej Ochocie

Niemcewicza 19. Nowe apartamenty na Starej Ochocie

2020-01-28 11:28

Niemcewicza 19. Nowe apartamenty na Starej Ochocie

Apartamenty Niemcewicza 19 © fot. mat. prasowe

Warszawa, Stara Ochota. To właśnie w tej lokalizacji powstaną Apartamenty Niemcewicza 19 - kameralny budynek wielorodzinny, a w nim 56 mieszkań o powierzchniach od 45 do 123 mkw. Realizację inwestycji firma deweloperska Napollo powierzyła spółce F.B.I. TASBUD S.A. Prace budowlane ruszą jeszcze w tym kwartale i potrwają około 2 lata.
Jak już wspomniano we wstępie Apartamenty Niemcewicza 19 to 56 jedno-, dwu-, trzy i czteropokojowych mieszkań, z których każde wyposażone zostanie w loggię lub taras. W podziemiach apartamentowca zaplanowano dwupoziomowy parking, a na jego parterze - powierzchnię przeznaczoną na usługi. Budynek usytuowany będzie przy ulicy Niemcewicza, łączącej Aleje Jerozolimskie z ulicą Grójecką. To oznacza, że od ścisłego centrum stolicy będzie go dzielić zaledwie kilkunastominutowy spacer.

Wyróżnikiem inwestycji ma być elegancka, modernistyczna bryła, wykończona z wykorzystaniem kamienia i ozdobnych płyt fornirowanych. Kompozycja licowanej piaskowcem elewacji Apartamentów Niemcewicza 19 ma nawiązywać do stylistyki przedwojennej kamienicy. Nowoczesnego charakteru mają jej z kolei nadawać horyzontalne wnęki, w których zaprojektowano loggie ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne okna w drewnianej oprawie.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Niemcewicza 19

Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2020 roku.


Projekt Apartamentów Niemcewicza 19, podobnie jak zrealizowanych wcześniej przez Napollo Apartamentów Niemcewicza 17, powstał w pracowni JEMS Architekci.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: