eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe osiedle domów w Mosinie już na finiszu. Będą kolejne etapy

Nowe osiedle domów w Mosinie już na finiszu. Będą kolejne etapy

2020-01-29 09:20

Nowe osiedle domów w Mosinie już na finiszu. Będą kolejne etapy

Nowe osiedle domów w Mosinie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Jak informuje deweloper Swój Dom, pierwszy etap budowanego w Mosinie koło Poznania Osiedla Krasickiego dobiega już końca. Jeszcze tej wiosny, najprawdopodobniej do końca kwietnia, ukończone zostanie wszystkie 17 domów.

Przeczytaj także: Greenbud Development buduje Nowy Jasin

Jak już wspomniano we wstępie, w ramach realizowannej obecnie I fazy inwestycji powstaje 17 domów w zabudowie szeregowej. Kupujący mają do wyboru dwa metraże: 78,22 m2 i 85,58 m2. Każdy z domów składa się z dwóch kondygnacji, które pomieszczą salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje, toaletę łazienkę, pomieszczenie gospodarcze oraz strych o powierzchni około 20 m2. Do każdego z nich należeć będzie ogród oraz dwa miejsca parkingowe. Deweloper zaplanował kolejne etapy realizacji, w efekcie czego całe osiedle będzie liczyć sobie 49 domów.

Niska zabudowa w zielonej okolicy oraz przestronne ogrody sprawiają, że inwestycja ma wyraźnie kameralny charakter.

Otoczenie osiedla Krasickiego to przede wszystkim dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Tuż obok znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji, z halą widowiskowo-sportową, wraz z przynależnymi boiskami do różnych dyscyplin. Na terenie obiektu prowadzone są także liczne zajęcia sportowe, edukacyjne i kreatywne zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz imprezy np. koncerty. Sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego z kilkoma jeziorami oraz punktami do wypoczynku i rekreacji, bliskość Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, liczne ścieżki piesze i rowerowe w okolicy, to raj dla osób doceniających walory natury oraz aktywność na świeżym powietrzu.

fot. mat. prasowe

Osiedle Krasickiego - fot. 1

Realizacja pierwszego etapu osiedla ma zakończyć się u schyłku kwietnia bieżącego roku


Ponadto, w najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się wszystko to, co potrzebne do codziennego życia dla rodzin: placówki oświatowe, medyczne w tym szpital, punkty usługowo handlowe, w tym także lokale gastronomiczne. Natomiast, dzięki dobrym połączeniom kolejowym przyszli mieszkańcy osiedla Krasickiego mogą dostać się do centrum Poznania, już w około 18 minut. Na terenie Mosiny funkcjonuje również miejska komunikacja autobusowa, w kierunkach do Poznania przez Puszczykowo oraz do sąsiednich miejscowości.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: