eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinny Zakątek: KM Building rozpoczął IV etap

Rodzinny Zakątek: KM Building rozpoczął IV etap

2015-11-25 09:36

Rodzinny Zakątek: KM Building rozpoczął IV etap

Rodzinny Zakątek: KM Building rozpoczął IV etap © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Czwarty z sześciu etapów osiedla Rodzinny Zakątek już w budowie. W podpoznańskim Błażejewku deweloper KM Building buduje kolejne 72 domy. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród dwóch typów zabudowy. Plany zakładają, że inwestycja zostanie przekazana do użytkowania w ostatnim kwartale nadchodzącego roku.

Przeczytaj także: Rodzinny Zakątek: KM Building zaplanował 6 etapów inwestycji

Początek podpoznańskiej inwestycji datuje się na 2013 rok. Od tej pory trwają sukcesywne prace przy jej rozbudowie. Dwa pierwsze etapy zwieńczyło powstanie 42 domów, w trzecim, budowanym od wiosny, powstanie 31 budynków, a czwarty etap, przy którym prace właśnie ruszyły, przyniesie kolejne 72 budynki w zabudowie szeregowej. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród dwóch rodzajów domów położonych na działkach o wielkości od 120 do 300 m. kw.

Oferowane domu są murowane i piętrowe, co umożliwia ich podział na strefę dzienną i nocną. Parter to kuchnia, salon z kominkiem oraz łazienka. Na piętrze - w zależności od metrażu nieruchomości - znajdują się dwie albo trzy sypialnie, łazienka, a także garderoba.
- W budynkach mieszkalnych stawiamy przede wszystkim na jakość, zarówno materiałów, jak i samego wykończenia. Klient otrzyma dom o podwyższonym stanie deweloperskim. – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
Dodatkowo w ramach IV etapu zrealizowany zostanie pawilon handlowo – usługowy oraz plac zabaw o powierzchni aż 300 m.kw. Deweloper zadba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki. Mieszkańcy otrzymają również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole.

Deweloper zapewnia, że pierwsze domy zostaną przekazane mieszkańcom już pod koniec IV kwartału 2016 roku, a cały IV etap zostanie sfinalizowany z końcem 2017 roku. Klienci , którzy nie chcą tyle czekać mogą zakupić nieruchomość z III etapu, gdzie termin oddania to II kwartał 2016 roku. Co ważne, ceny zarówno z III jak i IV etapu są na tym samym poziomie. Tym samym dom o powierzchni 70 m. kw. kosztuje 259 tysięcy złotych brutto, a większy , 86 mkw. – 309 tysięcy złotych. Należy zaznaczyć, że wszystkie domy na osiedlu Rodzinny Zakątek spełniają kryteria rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11.

fot. mat. prasowe

Rodzinny Zakątek

Docelowo inwestycja obejmie sześć etapów, w ramach których powstaną 234 domy w zabudowie szeregowej.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: