eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinny Zakątek: KM Building zaplanował 6 etapów inwestycji

Rodzinny Zakątek: KM Building zaplanował 6 etapów inwestycji

2015-05-25 11:24

Rodzinny Zakątek: KM Building zaplanował 6 etapów inwestycji

Rodzinny Zakątek w budowie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W południowej części Kórnika, Bninie, trwają obecnie prace przy realizacji drugiego i trzeciego etapu budowy osiedla Rodzinny Zakątek. Na tym jednak nie koniec. Kilka dni temu deweloper, KM Building, przedstawił plany dotyczące całej inwestycji - docelowo prace przeprowadzone zostaną w sześciu etapach, w efekcie czego powstaną 234 domy w zabudowie szeregowej.

Przeczytaj także: Rodzinny Zakątek w rozbudowie

KM Building pracuje obecnie nad dwoma inwestycjami mieszkaniowymi. Jedną z nich jest tytułowy Rodzinny Zakątek w Bninie, a drugą - Osiedle Słoneczne w Brodowie.

II etap Rodzinnego Zakątka dobiega właśnie końca. W jego ramach powstało 31 domów w zabudowie szeregowej. Równocześnie trwają prace budowlane przy III etapie inwestycji. Zgodnie z zapewnieniami dewelopera, pierwsze domy w stanie deweloperskim mają zostać oddane do końca 2015 r., a całość ma być gotowa w II kwartale 2016 r. Docelowo, podczas III etapu powstanie 31 domów szeregowych o metrażach 68 i 86 mkw. Mniejszy kosztuje 249 tys. zł, większy to koszt 298 tys. zł. Kwoty te mają jednak obowiązywać jedynie do końca czerwca br. Domy oddawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Posiadają również balkony i ogródki.

Już niedługo, na przełomie III i IV kwartału, ruszy budowa kolejnego, IV etapu Rodzinnego Zakątka. Metraże będą podobne jak te w poprzednich etapach, ceny zostaną przedstawione przez dewelopera na przełomie czerwca i lipca br. Jest to największa część osiedla, w którego skład wejdą aż 72 domy w zabudowie szeregowej. Co jednak istotne, prócz domów, deweloper wybuduje przestronny plac zabaw. W planach IV etapu jest również pawilon handlowy. Pierwsze domy mają zostać oddane z końcem 2016 r.

Budowa V i VI etapu Rodzinnego Zakątka przewidziana jest na 2017 r. Będzie to dodatkowe 79 domów w zabudowie szeregowej. Tym samym całe osiedle Rodzinny Zakątek zostanie ukończone, a w jego ramy wejdą 234 domy. Jest to jeden z największych projektów podpoznańskich osiedli.

fot. mat. prasowe

Plan osiedla

6 etapów realizacji inwestycji zakłada powstanie 200 domów


– Staramy się realizować inwestycje, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy pokazać całą koncepcję Rodzinnego Zakątka. Będzie to łącznie ponad 200 domów. Planujemy także obszerny plac zabaw, a także pawilon handlowy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

fot. mat. prasowe

Rodzinny Zakątek w budowie

Obecnie trwają ostatnie prace przy II etapie inwestycji, w ramach którego powstało 31 domów w zabudowie szeregowej.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: