eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Łodzi: ATAL buduje Chojny Park Domy

Nowe mieszkania w Łodzi: ATAL buduje Chojny Park Domy

2016-05-10 13:36

Nowe mieszkania w Łodzi: ATAL buduje Chojny Park Domy

Chojny Park Domy - tył budynku © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na terenie łódzkiej dzielnicy Górna ATAL S.A. prowadzi prace związane z realizacją osiedla domów jednorodzinnych Chojny Park Domy. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 29 domów w segmentowej zabudowie o powierzchniach od od 159,08 do 183,52 mkw. Ceny rozpoczynają się od 570 00 brutto. Inwestycja stanowi dopełnienie kompleksu mieszkaniowego Chojny Park.

Przeczytaj także: Chojny Park w rozbudowie. Atal buduje w Łodzi kolejne 236 mieszkań

Osiedle Chojny Park Domy to 32 jedno- lub dwupiętrowe domy w zabudowie szeregowej o metrażach od 159,08 do 183,52 mkw. Do każdego z segmentów przynależeć będzie garaż, taras, a także prywatny ogródek o powierzchni od 58,48 do 60,82 mkw. Posesje będą ogrodzone, a w ramach inwestycji powstaną również drogi osiedlowe, oświetlone chodniki oraz miejsca parkingowe.

Deweloper zapewnia, że Chojny Park Domy wyróżnią się nowoczesną i estetyczną architekturą. Projekt inwestycji powstał w zgodzie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Płaskie dachy i stonowane elewacje mają wkomponować się w otoczenie i stworzyć spójną całość z sąsiadującą zabudową mieszkaniową oraz osiedlem Chojny Park. Ściany budynków zostaną wzniesione z silikatów, czyli materiałów, które charakteryzuje wyjątkowa wytrzymałość. Ponadto budynki mają zapewniać komfort pod względem akustyki oraz izolacji termicznej. W każdym z segmentów zaprojektowano instalację, która pozwoli na montaż kominka.

Kompleks Chojny Park oprócz osiedla domów, oferuje również funkcjonalne mieszkania. W pierwszym etapie inwestycji, który w styczniu br. dostał pozwolenie na użytkowanie, powstały dwa budynki. W obiektach znajdują się 172 lokale o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. Garaż na poziomie „-1” mieści 185 samochodów. W drugiej części projektu Chojny Park, powstaje pięć kolejnych, spójnych architektonicznie budynków, w których zaprojektowano 236 mieszkań. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano 136 miejsc w garażu podziemnym, a także 108 stanowisk zewnętrznych.

Chojny Park powstaje między ulicami Rolniczą oraz Kurczaki. Ta cicha i spokojna okolica zapewnia szybki dojazd do centrum Łodzi. Na ulicę Piotrkowską można dostać się samochodem w 10 minut, a do łódzkiej Manufaktury w niecałe 20. Szybkie przemieszczanie się po mieście umożliwia również rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Ponadto, w niedalekiej odległości mieści się dworzec kolejowy Łódź Chojny. Przyszli mieszkańcy osiedla w chwilach wolnych od obowiązków będą mogli korzystać z położonych nieopodal parków i terenów rekreacyjnych.

ATAL jest jednym z największych deweloperów mieszkaniowych, ale z powodzeniem realizujemy także osiedla domów jednorodzinnych. Ostatni taki projekt wybudowaliśmy w Krakowie, a oferta cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów. Łódź także jest miastem, które potrzebuje odpowiednio szerokiego wyboru dla zróżnicowanej grupy nabywców. Wierzymy, że projekt Chojny Park Domy spełni ich oczekiwania – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

fot. mat. prasowe

Chojny Park Domy - front

Do każdego budynku przynależeć będzie garaż.Chojny Park Domy to nie jedyna propozycja ATAL S.A. na łódzkim rynku. W sprzedaży znajdują się również mieszkania w kompleksie mieszkaniowym Chojny Park – lokale można nabywać zarówno w pierwszym, oddanym do użytku, jak i w drugim etapie inwestycji. Niedawno deweloper poszerzył ofertę o nowoczesne osiedle Pomorska Park. Powstanie tam 186 mieszkań w czterech eleganckich budynkach położonych w spokojnej, zielonej okolicy, między ulicami Pomorską a Telefoniczną. Na lokatorów czekają również lokale na osiedlu Nowe Polesie Apartamenty IIIB – obiekty uzyskały pozwolenie na użytkowanie.

fot. mat. prasowe

Chojny Park Domy - ogródki

Budynki będą miały od jednego do dwóch pięter


Planowany termin zakończenia prac budowlanych oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zaplanowane jest na II kwartał 2017 roku.

Przeczytaj także

Spór o wiatraki trwa

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Nowe Tysiąclecie

    mokka3 / 2016-05-15 17:49:09

    W Łodzi i Katowicach są najtańsze mieszkania, Nowe Tysiąclecie to moim zdaniem najładniejsze osiedle w Katowicach, cieszy fakt że należy ono również do najtańszych. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: