eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Symbioza: ponad 100 nowych mieszkań na Czyżynach

Osiedle Symbioza: ponad 100 nowych mieszkań na Czyżynach

2024-03-25 09:00

Osiedle Symbioza: ponad 100 nowych mieszkań na Czyżynach

Osiedle Symbioza na Czyżynach © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Grupa Rogala poinformowała właśnie o rozpoczęciu budowy nowych mieszkań w ramach czwartego etapu Osiedla Symbioza powstającego na krakowskich Czyżynach. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród ponad 100 lokali o zróżnicowanych metrażach. Zakończenie inwestycji zaplanowano na schyłek 2025 roku.

Przeczytaj także: Osiedle Symbioza. Nowe mieszkania na krakowskich Czyżynach

W ramach IV etapu zaplanowano budowę 111 nowych mieszkań o zróżnicowanych układach, od 1 do 4 pokojowych i powierzchniach mieszczących się w przedziale od 29 do 84 mkw. Nowy budynek będzie wyposażony w 145 miejsc postojowych, które będą zlokalizowane zarówno na parkingu zewnętrznym, jak i w garażu podziemnym.

Ponadto, podobnie jak w poprzednich etapach inwestycji, wydzielone zostaną miejsca na rowery. Integracji mieszkańców sprzyjać będzie ogród sąsiedzki z leżakami, kreatywny plac zabaw, boisko do gry w piłkę, a także warzywnik do uprawy własnych owoców i warzyw.

fot. mat. prasowe

Osiedle Symbioza - wizualizacja 1

W ramach IV etapu zaplanowano budowę 111 nowych mieszkań


Inwestorem Osiedla Symbioza jest Grupa Rogala, która ma na swoim koncie wiele inwestycji w nieruchomości z sektora mieszkaniowego i komercyjnego.

fot. mat. prasowe

Osiedle Symbioza - wizualizacja 2

Inwestorem Osiedla Symbioza jest Grupa Rogala


Termin zakończenia realizacji IV etapu inwestycji Osiedla Symbioza przewidziano na IV kwartał 2025 roku.
Osiedle Symbioza to nie tylko kompleks budynków mieszkalnych, ale przede wszystkim miejsce zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi. Dzięki bogatej ofercie nowych mieszkań 3 i 4 pokojowych, a także infrastrukturze uzupełniającej takiej jak wózkownia, plac zabaw oraz klub sąsiedzki, w którym można zorganizować urodziny dziecka czy pograć w gry planszowe, osiedle to staje się atrakcyjną opcją dla rodzin szukających nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni do życia - mówi Bartłomiej Rzepa z zarządu spółki Rogala Development. - Nasze osiedle to także wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie zdrowy i aktywny tryb życia. W sąsiedztwie osiedla znajduje się prawie 100 hektarów terenów zielonych (Łąki Nowohuckie, Lasek Łęgowski, ogrody działkowe), na których można spędzać czas relaksując się lub uprawiając sport – dodaje.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Symbioza: ponad 100 nowych mieszkań na Czyżynach

    karolinka / 2024-03-26 12:50:27

    Nie brakuje atrakcyjnych mieszkań w Krakowie, do takich ładnych i ciekawych osiedli na pewno należy też osiedle Przewóz 42 powstające na Pogórzu. Będą to bardzo eleganckie budynki położone w lubianej przez mieszkańców części miasta odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: