eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle przy Jeziorach: rusza sprzedaż nowych mieszkań II etapu

Osiedle przy Jeziorach: rusza sprzedaż nowych mieszkań II etapu

2020-08-17 10:18

Osiedle przy Jeziorach: rusza sprzedaż nowych mieszkań II etapu

Osiedle przy Jeziorach - wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Deweloper More Place poinformował o rozpoczęciu prac budowlanych i sprzedaży kolejnych już w swojej ofercie mieszkań. II etap Osiedla Przy Jeziorach zakłada powstanie 16 dwulokalowych budynków w niskiej zabudowie. Inwestycja położona jest w pobliskim sąsiedztwie zbiorników wodnych - jezior Kierskiego, Kierskiego Małego i Strzeszyńskiego.

Przeczytaj także: Osiedle Przy Jeziorach. Nowe mieszkania w Poznaniu

Nowe mieszkania powstają w północno-zachodniej części Poznania, u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej. W ramach II etapu deweloper zaplanował osiem domów, a więc 16 lokali mieszkalnych w dwóch wariantach metrażowych: 109,4 i 109,7 m kw. Teren Osiedla Przy Jeziorach będzie ogrodzony, zamontowane zostaną bramy oraz domofony.

Jak wynika z komentarza przedstawiciela firmy More Place, pierwsze domy będą gotowe już na początku nadchodzącego roku, klucze do nich przekazywane będą na przełomie marca i kwietnia. Ostatnie z lokali należących do tej fazy osiedla Osiedla Przy Jeziorach zostaną przekazane mieszkańcom na początku roku 2022.

Niewątpliwą zaletą nowych mieszkań jest ich lokalizacja - w zielonej, spokojnej okolicy oraz pobliskich jezior. Od Jeziora Kierskiego dzieli je 1 km, od Jeziora Kierskiego Małego – 3 km, a od Strzeszyńskiego - 2 km.

Docelowo, w ramach czterech etapów projektu, powstanie łącznie 28 budynków dwulokalowych.

Zakończony właśnie I etap Osiedla Przy Jeziorach obejmuje sześć domów w zabudowie bliźniaczej (czyli 12 lokali mieszkalnych), z czego dostępny dla nowych nabywców jest tylko jeden.
– Jesteśmy przekonani, że lokalizacja naszego osiedla sprawia, że klienci decydują się na zakup lokalu otoczonego zielenią, w bliskim sąsiedztwie jezior. Wypocząć mogą również we własnych ogrodach, których powierzchnia to ok. 500 m kw. To z pewnością dodatkowy atut naszej propozycji – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.
We wszystkich domach wykonano elewacje oraz podjazdy do budynków. Niedługo wykończone zostaną wnętrza, zatem mieszkańcy będą mogli się do nich wprowadzać.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: