eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Przy Jeziorach - III etap

Osiedle Przy Jeziorach - III etap

2021-08-26 12:31

Osiedle Przy Jeziorach - III etap

Osiedle Przy Jeziorach - III etap © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Trwa realizacja kolejnego, III już etapu, poznańskiej inwestycji Osiedle Przy Jeziorach. Jednocześnie realizowana jest jeszcze część prac II etapu.

Przeczytaj także: Osiedle przy Jeziorach: rusza sprzedaż nowych mieszkań II etapu

Inwestycja firmy More Place powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, blisko Jeziora Strzeszyńskiego. Osiedle składa się z domów o powierzchni ponad 100 mkw. w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom ma ogród (największa działka, na której stoi lokali bliźniaczy, ma ponad 1000 mkw.).
Na parterze znajdą się: salon z kuchnią, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Z kolei na piętrze nasz dział projektowy zaplanował dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenia gospodarcze. Na każdym z poziomów będzie komfortowa łazienka – opisuje Tomasz Pietrzyński, reprezentujący More Place.


W I etapie inwestycji powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Część z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. W czterech lokalach wykonywane są ostatnie prace murarskie i zostanie zamontowany dach. W dwóch lokalach bliźniaczych została zamontowana stolarka okienna i pokrycie dachowe, a także wykonane elewacje, a w dwóch kolejnych trwa docieplanie ścian.

fot. mat. prasowe

Osiedle Przy Jeziorach - III etap, fot.2

Aktualnie realizowane są aż dwa etapy, a w jednym z nich nadal można nabywać domy.


Jednocześnie budowlańcy realizują etap III.
Stawiamy pierwsze mury w dwóch lokalach, co oznacza, że można zobaczyć kształt pomieszczeń na parterze. Przed nami kolejne prace murarskie. Na trzecią część osiedla będzie składać się 28 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 mkw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy – informuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.
Wyjątek stanowi lokal mieszkalny nr 27/2, położony na działce o powierzchni 1221 mkw.

fot. mat. prasowe

Osiedle Przy Jeziorach - III etap, fot.3

Osiedle oferowane przez dewelopera More Place składa się z domów w zabudowie bliźniaczej.


Z ulicy Golęczewskiej, prostopadłej do Złotnickiej, w kilka chwil dotrzemy zarówno nad Jezioro Kierskie, jak i Strzeszynek. Taka lokalizacja pozwala na obcowanie z przyrodą każdego dnia roku – zarówno we własnym, dużym ogrodzie, jak i poza osiedlem, nad jednym z jezior.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: