eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim. INPRO buduje osiedle Debiut IV

Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim. INPRO buduje osiedle Debiut IV

2020-11-27 10:54

Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim. INPRO buduje osiedle Debiut IV

INPRO buduje osiedle Debiut IV © fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania od INPRO S.A. Deweloper poinformował właśnie o poszerzeniu swojej oferty o lokale powstające w ramach zlokalizowanego w Pruszczu Gdańskim osiedla Debiut IV. Projekt zakłada powstanie 62 nowych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Zakończenie inwestycji ma przypaść na lipiec 2022 roku. Ceny rozpoczynają się od 6 900 zł brutto za m2.

Przeczytaj także: Murapol Osiedle Smart: nowe mieszkania w Toruniu

Debiut IV to dwa trzypiętrowe budynki, które pomieszczą 62 nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 72 mkw. Należeć będą do nich balkony oraz loggie, a w przypadku lokali usytuowanych na parterze - przydomowe ogródki, które liczyć sobie będą nawet 142 mkw.

Budynki powstałe w ramach Debiut IV będą łączyły się ze sobą na poziomie -1 za pośrednictwem podziemnej hali garażowej, która pomieści 57 samochodów. Na terenie inwestycji utworzony zostanie także naziemny parking obejmujący w sumie 26 miejsc postojowych. Nowoczesne obiekty wyposażone zostaną w udogodnienia takie jak w windy, wózkarnie, boksy do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenia na jednoślady. Przed wejściami do budynków zaprojektowano elementy małej architektury w postaci ławek i stojaków na rowery. Dodatkowo mieszkańcy Debiut IV będą mogli korzystać ze strefy rekreacyjnej nowego osiedla, które powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Przyszli właściciele mieszkań nabędą prawo do bogatej infrastruktury, obejmującej wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną oraz część rekreacyjną.

fot. mat. prasowe

INPRO buduje osiedle Debiut IV

Projekt przewiduje powstanie dwóch budynków obejmujących łącznie 62 mieszkania


Inwestycja Debiut IV powstaje przy ul. Ignacego Domeyki w Pruszczu Gdańskim, oddalonej ok. 10 km od centrum Gdańska. Mieszkańcy tej miejscowości mogą korzystać z zapewnionej przez Urząd Miasta bezpłatnej linii autobusowej. Dodatkowo w odległości zaledwie ok. 2 km od osiedla znajduje się stacja PKP Pruszcz Gdański. Dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa i kolejowa sprawi, że przyszli mieszkańcy w szybki i bezpośredni sposób będą mogli dostać się do dowolnego punktu w Trójmieście.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim. INPRO buduje osiedle Debiut IV

    narinea / 2021-02-25 10:12:08

    wolę zamieszkać w Gdańsku szczerze mówiąc, tam też można znaleźć atrakcyjne cenowo mieszkania. na przykład na jasieniu powstaje teraz osiedle Gdańskie Tarasy, jest nowoczesne i zaplanowane bez barier architektonicznych, na dachu ma być też strefa fitness dla mieszkańców odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: