eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Natura 2. Nowe mieszkania pod Warszawą

Osiedle Natura 2. Nowe mieszkania pod Warszawą

2020-11-26 00:20

Osiedle Natura 2. Nowe mieszkania pod Warszawą

Nowe Osiedle Natura 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

ARIA Development poszerza swoje portfolio o nowe mieszkania powstające ramach zlokalizowanego w podwarszawskim Wieliszewie Osiedla Natura II. Do sprzedaży trafiło właśnie 70 nowych realizowanych w pierwszym etapie tej inwestycji.

Przeczytaj także: Słoneczne Wzgórza w Gdańsku. To już ostatnie nowe mieszkania

Docelowo na Osiedle Natura II złoży się 230 nowych mieszkań o powierzchniach od 29 do 76 m2, które powstawać będą w III etapach. Wszystkie wyposażone będą w balkony, albo w przydomowe ogródki oraz systemy inteligentnego domu ARIA Eco Smart*. Deweloper zapewnia, że zadbał o przestronność, ustawność oraz dobre doświetlenie lokali.

Na parterze zaprojektowano przedszkole i lokale usługowe. Centralny punkt osiedla to naturalny plac zabaw, który wraz z licznymi terenami zielonymi ma stworzyć ekosystem sprzyjający spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Części wspólne osiedla zasili zielona energia z paneli fotowoltaicznych.

fot. mat. prasowe

Osiedle Natura 2 - wizualizacja 1

Pod koniec listopada br. do sprzedaży trafiło 70 mieszkań pierwszego etapu


Cena za metr kwadratowy ma pozwalać na zakup mieszkania niemal dwa razy większego, niż w Warszawie.

Osiedle Natura powstaje w Wieliszewie, w bliskości Zalewu Zegrzyńskiego – kilkanaście km. od granic Warszawy. Mieszkańcy inwestycji będą cieszyć się spokojem i otoczeniem przyrody, a jednocześnie korzystać z komfortowego i szybkiego dojazdu do miejsc bez stania w korkach.

fot. mat. prasowe

Osiedle Natura 2 - wizualizacja 2

Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony


Sprawną komunikację zapewniają Szybkie Koleje Miejskie, którymi przejazd na stację Dworzec Gdański zajmuje ok. 30 minut. Wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia jest w pobliżu osiedla: lokalne sklepy, galerie handlowe, placówki bankowe i bankomaty, apteki, szkoły, w tym liceum ogólnokształcące, basen i siłownia, ośrodki zdrowia i szpital, w którym przyjmują lekarze podstawowej opieki zdrowotnej i specjaliści.

fot. mat. prasowe

Osiedle Natura 2 - wizualizacja 3

Nowe Osiedle Natura II to kameralny projekt powstający w Wieliszewie, w bliskości Zalewu Zegrzyńskiego


*ARIA Development wprowadza kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz na wybranych osiedlach - punktów ładowania samochodów elektrycznych.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Osiedle Natura 2. Nowe mieszkania pod Warszawą

    Irus020 / 2020-11-27 11:06:51

    Bardzo fajna inwestycja, ale to zupełnie nie moja część Warszawy ;) Ja to szukam mieszkanie po drugiej stronie. Na razie się rozglądałam w Otwocku i trafiłam tam na fajne mieszkanie z ogródkiem od wwwconstruction, poszukam jeszcze gdzieś w tej okolicy, ale pewnie się na nie zdecyduje, bo ten ogródek jest kuszący. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: