eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Develia wprowadza III etap Przy Mogilskiej

Develia wprowadza III etap Przy Mogilskiej

2021-07-01 13:06

Develia wprowadza III etap Przy Mogilskiej

III etap Przy Mogilskiej © fot. mat. prasowe

Develia wprowadza do sprzedaży III etap inwestycji Przy Mogilskiej. W ramach tego etapu osiedla zlokalizowanego blisko centrum Krakowa powstanie 136 mieszkań. Planowany termin ukończenia tej inwestycji to IV kwartał 2023 roku.

Przeczytaj także: Nowe mieszkania w Krakowie. Develia powiększa Przy Mogilskiej

III etap inwestycji Przy Mogilskiej to projekt o konstrukcji kaskadowej – w jednej bryle budynku o wysokości od 4 do 13 pięter powstanie 136 mieszkań, od kawalerek po mieszkania 3-pokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadać loggie lub przestronne balkony. Ceny zaczynają się już od 9800 zł za metr kwadratowy. W ramach inwestycji powstaną także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie oraz parking naziemny.

Budowa III etapu już się rozpoczęła, a planowany termin jej ukończenia to IV kwartał 2023 roku. Projektantem osiedla jest pracownia MTWW Architekci, a generalnym wykonawcą - firma Expres-Konkurent.
Inwestycja Przy Mogilskiej realizowana jest w standardzie podwyższonym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych mieszkańcy będą ponosić znacznie mniejsze koszty eksploatacyjne, niż w podobnych inwestycjach o tej skali. Mieszkanie Przy Mogilskiej to nie tylko komfort, ale i niższe rachunki – zapowiada Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

fot. mat. prasowe

III etap Przy Mogilskiej

W jednej bryle budynku o wysokości od 4 do 13 pięter powstanie 136 mieszkań.


Inwestycja Przy Mogilskiej jest zlokalizowana w dzielnicy Prądnik Czerwony, na styku osiedli Dąbie i Rakowice. Do Rynku Głównego są stąd tylko 3 kilometry. 600 metrów od inwestycji znajduje się natomiast 60-hektarowy Park Lotników Polskich. Osoby szukające wytchnienia od miejskiego zgiełku znajdą tu ciszę i spokój, miłośnicy aktywnego trybu życia z pewnością docenią kilometry ścieżek rowerowych i tras biegowych, a najmłodsi – fascynujący Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, liczne place zabaw, skate park oraz pump track.

Mieszkańcy Przy Mogilskiej zakupy zrobią w pobliskiej Galerii Plaza Kraków. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli i placówek ochrony zdrowia. Od kampusów niemal wszystkich największych krakowskich uczelni (Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Wychowania Fizycznego, Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej) dzielą nas stąd najwyżej 2-3 przystanki tramwajowe. Dlatego też lokale na osiedlu Przy Mogilskiej to dobra propozycja dla osób planujących zakup mieszkania w celach inwestycyjnych, z myślą o wynajmie zarówno długo-, jak i krótkoterminowym. Będą nim z pewnością zainteresowani turyści oraz uczestnicy wydarzeń sportowych i kulturalnych w oddalonej o niewiele ponad kilometr hali TAURON Arena Kraków.

Dzięki bliskości dużego węzła komunikacyjnego na Rondzie Mogilskim dojedziemy stąd bezproblemowo do wszystkich rejonów Krakowa.

W trzech etapach osiedla Przy Mogilskiej powstanie łącznie 338 mieszkań.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Develia wprowadza III etap Przy Mogilskiej

    karolinka / 2023-07-16 09:49:21

    Nie brakuje mieszkań przynajmniej jeśli chodzi o Kraków. Podoba mi się osiedle Strefa Cegielnia, mogę powiedzieć że jak na to miasto jest niedrogo, a osiedle buduje się na Wzgórzach Krzesławickich a więc nieco dalej od centrum, ceny startują już od 7700tys za m2 brutto odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: