eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Otwarta Forma - nowe mieszkania na Bronowicach w Krakowie

Otwarta Forma - nowe mieszkania na Bronowicach w Krakowie

2024-07-07 00:27

Otwarta Forma - nowe mieszkania na Bronowicach w Krakowie

Nowe mieszkania na Bronowicach © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

EKOPARK, deweloper działający w stolicy Małopolski, poinformował właśnie o rozpoczęciu sprzedaży nowych mieszkań należących do II etapu osiedla Forma Otwarta. Inwestycja powstaje na obszarze Bronowic, w niedalekim sąsiedztwie Ikea oraz Galerii Bronowice i zaledwie 7 minut od węzła A4.

Przeczytaj także: Rusza budowa osiedla Craft Zabłocie w Krakowie

Bronowice Wielkie, Kraków


Osiedle Forma Otwarta znajduje się przy ulicy Sosnowieckiej. Przyszli mieszkańcy mają doskonały dostęp do zaplecza handlowo-usługowego. W pobliżu znajdują się także liczne placówki edukacyjne, co z pewnością docenią rodziny z dziećmi. W okolicy jest także rozwinięta komunikacja miejska - kursują tu linie dzienne, jak i nocne.

Jednocześnie jest tutaj blisko do stacji PKP i głównych arterii drogowych - ulicy Jasnogórskiej, Armii Krajowej czy IV obwodnicy Krakowa. Dzięki takiemu położeniu inwestycji, dojazd do Lotniska Balice zajmuje zaledwie 11 minut autem, natomiast węzła autostrady A4 jedynie 7 minut.

fot. mat. prasowe

Forma Otwarta - wizualizacja

Osiedle Forma Otwarta znajduje się przy ulicy Sosnowieckiej


Prywatne tarasy i duże ogródki


Etap B to dwa 5-piętrowe budynki a w nich 80 nowych mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych o powierzchni od 37 do 114 m2. To co niewątpliwie wyróżnia ofertę, to prywatne tarasy na najwyższym piętrze sięgające nawet 130 m2. Na uwagę zasługują także zielone ogródki na parterach. Ich powierzchnia sięga do 196 m2. To idealna opcja dla tych, którzy pragną własnego kawałka zieleni w środku miasta.

fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania na Bronowicach


Osiedle z własną aleją dębową


Forma Otwarta to także tereny rekreacyjne dla mieszkańców. Pośrodku osiedla będzie znajdować się aleja dębowa ze wspólną przestrzenią dla mieszkańców: alejkami spacerowymi, tematycznymi ogródkami, placem zabaw i siłownią. Na terenie inwestycji zaplanowano także lokale usługowo-handlowe.

Deweloper EKOPARK jest częścią Grupy Zasada, jednej z najstarszych rodzinnych firm w Polsce. Działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 28 lat. W tym czasie zrealizował 30 inwestycji mieszkaniowych.

Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest 9 inwestycji w Krakowie. Wśród nich wille miejskie Destino oraz mieszkania gotowe do odbioru na osiedlu U Przybyszewskiego. Obie inwestycje znajdują się w Bronowicach. EKOPARK realizuje także w pobliżu swój flagowy projekt - osiedle Slow City, znajdujące się na Prądniku Białym.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: